Výhry

Zlaté mince za celkem 100 000 korun již v pondělí 22. listopadu v Prima Trefa

Autor: red Vytvořeno před 8 měsíci
Prima Trefa

Prima Trefa

V tomto týdnu můžete v rámci bonusových miniher Prima Trefa vyhrát balíček produktů Merz Spezial a zajímavé slevy na bezpočet různých produktů.  Hlavní cenou online finále 22. listopadu je deset zlatých mincí České mincovny v celkové hodnotě 100 000 korun.

Ty si může mezi sebou rozdělit maximálně deset vítězů pondělního finále. A pokud by se finále nevydařilo úplně podle jejich představ, určitě je během sbírání zlatých žetonů v týdnu od 9. do 15. listopadu uspokojí další skvělé ceny.

Slevy a další výhody

V banku “bonusových miniher”, o které můžete hrát kdykoli, a je jedno, jestli zlatý žeton získáte, nebo ne, jsou velmi výrazné slevy na nákup různých produktů i předplatného časopisů Prima FRESH a Prima ZOOM.

Bav se a vyhraj každý den s Prima Trefa

Díky tomu, že si ZDARMA stáhnete aplikaci Prima Trefa, můžete hrát každý den o hodnotné ceny. A při odpovědích na kvízové otázky si navíc osvěžit své znalosti. A díky sbírání zlatých žetonů, které se objevují v televizním vysílání, můžete postoupit až do finále.

Stahujte aplikaci zdarma

Mobilní aplikace Prima Trefa přináší jedinečné propojení TV a mobilní kvízové hry, kterou vás provází oblíbené tváře televize Prima.

Související
Populární