Výhry

Výhry za statisíce na vás čekají od 2. 11. do 8. 11. 2021 ve hře Prima Trefa

Autor: red Vytvořeno před 9 měsíci

V tomto týdnu můžete v rámci bonusových miniher Prima Trefa vyhrát nejen zajímavé slevy, ale i zlatou minci nebo luxusní povlečení. V online finále pak může deset z vás vyhrát vouchery na nákup na e-shopu atranet.cz.

Deset vítězů pondělního online finále si může z e-shopu vybrat sortiment týkající se zdraví, raw food, hubnutí a detoxikace organismu. Jedná se o přístroje a kuchyňské spotřebiče, které promění vaši domácnost v oázu zdraví, dobré pohody a lahodné chuti.

Skvělé ceny v bonusových minihrách

V banku “bonusových miniher”, o které můžete hrát kdykoliv, a je jedno, jestli Zlatý žeton získáte, nebo ne, jsou navíc Zlaté mince České mincovny, luxusní povlečení Brotex, další slevy na nákup produktů firmy Vuch, Domo-Elektro, kuchyňských spotřebičů na e-shopu atranet.cz nebo domo-elektro.cz. Určitě vás potěší i slevy na nákup oblečení z e-shopu dedoles.cz nebo 30% sleva na nákup předplatného časopisů Prima FRESH a Prima ZOOM.

Bav se a vyhraj každý den

Díky tomu, že si ZDARMA stáhnete aplikaci Prima Trefa, můžete hrát každý den o hodnotné ceny, a při odpovědích na kvízové otázky si navíc osvěžit své znalosti. A díky sbírání zlatých žetonů, které se objevují v televizním vysílání, můžete postoupit až do finále.

Stahujte aplikaci zdarma

Mobilní aplikace Prima Trefa přináší jedinečné propojení televizní a mobilní kvízové hry, kterou vás provázejí oblíbené tváře televize Prima. Tak neváhejte, stáhněte si aplikaci a také se zúčastněte!

Související
Populární