Video

Všichni vypadli, aby se nakonec radovalo 9 vítězů

Autor: red Vytvořeno před 5 měsíci

V online finále 29. listopadu na vítěze čekalo 10 balíčků produktů Asombroso za celkem 100 tisíc korun. Ve finále 6. prosince bylo hlavní cenou deset balíčků produktů Manufaktura. A 13. prosince se finalisté mohou těšit na 10 voucherů v celkové hodnotě 50000 Kč a ke každému voucheru i na roční balení produktu FlexiMed.

Finále se zúčastnilo 2543 soutěžících. Hned na druhé otázce ale 600 z nich nevědělo, že logo stanice Prima COOL má zelenou barvu. Dalších 569 finalistů skončilo na třetí otázce, protože nevěděli, že New Orleans leží na řece Mississippi.

Nečekaný konec a drama v závěru

Zlomová byla 21. otázka. To, že věta z divadelní hry Odcházení od Václava Havla pokračuje slovy „Zapněte si telefony“, nevěděl ani jeden ze zbývajících 12 finalistů. A my tak neměli žádného vítěze. Podle pravidel se všech 12 soutěžících vrátilo zpět do hry.

Asombroso nyní, příště Naturamed

Na 22. otázku z filmu Tajemství hradu v Karpatech odpovědělo správně už jen 9 finalistů a ti mohli radovat z 9 balíčků produktů Asombroso. V týdnu od 7. prosince se mohou soutěžící těšit na 10 voucherů v celkové hodnotě 50 000 Kč. A ke každému voucheru náleží i roční balení produktu FlexiMed.

Bav se a vyhrávej každý den

Slevy na na vířivky, infrasauny, kosmetiku, trampolínu a na bezpočet jiných produktů včetně předplatného časopisu Prima Fresh a Prima Zoom. Nejen to můžete vyhrávat každý den v bonusových minihrách díky tomu, že si zdarma do mobilu stáhnete aplikaci Prima Trefa. A díky sbírání zlatých žetonů, které se objevují v televizním vysílání, můžete postoupit až do finále.

Stahujte aplikaci zdarma

Mobilní aplikace Prima Trefa přináší jedinečné propojení TV a mobilní kvízové hry, kterou vás provází oblíbené tváře televize Prima.

Související
Populární