Novinky

Online finále 19.4. o super výhry je tady. Jak se ho zúčastnit?

Autor: red Vytvořeno před 1 dnem
Prima Trefa

Prima Trefa

red

Deváté velké online finále mobilní kvízové hry Prima Trefa je už 19. dubna od 18:45. Jak se do něj dostat, jak v něm soutěžit a co můžete všechno vyhrát?

Abyste se do online finále dostali, je třeba sbírat zlaté žetony. Ty můžete získat jednak z televizního vysílání, ale každý den máte šanci získat extra zlatý žeton navíc v samotné mobilní aplikaci. Ti hráči, kteří se po skončení základního kola soutěže umístí v pořadí 1.-5000. a zároveň získají alespoň 3 Zlaté žetony, postupují do Online finále Prima Trefy.

V tomto online finále se utká 5 000 soutěžících. Pořadí se primárně určuje podle počtu získaných zlatých žetonů, a následně podle počtu správně zodpovězených otázek.

Pro postup do prvního online můžete zlaté žetony sbírat až do neděle 18. dubna do půlnoci. V pondělí 19. dubna nebudou v televizi zobrazovat žádné žetony, stejně tak nepůjde pustit žádná hra, a to ani hra v aplikaci o extra žeton. Možnost kvalifikovat se do soutěže zkrátka končí nedělní půlnocí!

Jak se dozvím, že postupuji do online finále Prima Trefa?

O postupu do online finále se dozvíte v den finále prostřednictvím mobilní aplikace Prima Trefa (prostřednictvím notifikace a zprávy v menu aplikace) a mailem zaslaným na vaši registrační adresu.,

Soutěžícím, kteří se během základního kola kvalifikují do Online finále, se odečtou všechny žetony, které umožní účast ve finále bez ohledu na jejich účast.

Těm, kdo se do finále nekvalifikují, zlaté žetony zůstávají a přenáší se do nového kola soutěže. V tomto nově vyhlášeném kole mohou opět všichni hráči získat maximální počet žetonů.

Jak bude online finále probíhat?

Nejlepších 5 tisíc soutěžících se 19. dubna od 18:45 hodin utká ve velkém online finále. V něm na soutěžící čeká 30 kvízových otázek a souboj to bude nelítostný. Stačí jedna špatná odpověď a ze hry o báječné ceny jste venku. Hlavní cenu, Polévkovar a Poukaz v hodnotě 5.000 Kč na produkty od společnosti DOMO-ELEKTRO, získá maximálně 10 nejlepších hráčů, kteří zůstanou ve hře.

Domo-elektro

Domo-elektro

Výherci budou kontaktováni prostřednictvím aplikace po skončení soutěže.

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS

Související
Populární