Novinky

Video: Online finále Prima Trefa o super výhry se blíží. Jak se ho zúčastnit?

Autor: red Vytvořeno před 3 měsíci

Sedmé velké online finále mobilní kvízové hry Prima Trefa je už 25. ledna od 18:45. Jak se do něj dostat, jak v něm soutěžit a co můžete všechno vyhrát?

Abyste se do online finále dostali, je třeba sbírat zlaté žetony. Ty můžete získat jednak z televizního vysílání, ale každý den máte šanci získat extra zlatý žeton navíc v samotné mobilní aplikaci. Ti hráči, kteří se po skončení základního kola soutěže umístí v pořadí 1.-5000. a zároveň získají alespoň 5 Zlatých žetonů, postupují do Online finále Prima Trefy.

V tomto online finále se utká 5 000 soutěžících. Pořadí se primárně určuje podle počtu získaných zlatých žetonů, a následně podle počtu správně zodpovězených otázek.

Pro postup do prvního online můžete zlaté žetony sbírat až do neděle 24. ledna do půlnoci. V pondělí 25. ledna nebudou v televizi zobrazovat žádné žetony, stejně tak nepůjde pustit žádná hra, a to ani hra v aplikaci o extra žeton. Možnost kvalifikovat se do soutěže zkrátka končí nedělní půlnocí!

Jak se dozvím, že postupuji do online finále Prima Trefa?

O postupu do online finále se dozvíte v den finále prostřednictvím mobilní aplikace Prima Trefa (prostřednictvím notifikace a zprávy v menu aplikace) a mailem zaslaným na vaši registrační adresu.,

Soutěžícím, kteří se během základního kola kvalifikují do Online finále, se odečtou všechny žetony, které umožní účast ve finále bez ohledu na jejich účast.

Těm, kdo se do finále nekvalifikují, zlaté žetony zůstávají a přenáší se do nového kola soutěže. V tomto nově vyhlášeném kole mohou opět všichni hráči získat maximální počet žetonů.

Jak bude online finále probíhat?

Nejlepších 5 tisíc soutěžících se 25. ledna od 18:45 hodin utká ve velkém online finále. V něm na soutěžící čeká 20 kvízových otázek a souboj to bude nelítostný. Stačí jedna špatná odpověď a ze hry o báječné ceny jste venku. Hlavní cenu, herní konzoli Nintendo switch lite spolu s hrou, získá maximálně 15 nejlepších hráčů, kteří zůstanou ve hře.

Výherci budou kontaktováni prostřednictvím aplikace po skončení soutěže.

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS

Související
Populární