Novinky

Online finále 14.6. o super výhry se blíží. Jak se ho zúčastnit?

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem
Prima Trefa

Prima Trefa

Prima Trefa

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS

Další velké online finále mobilní kvízové hry Prima Trefa je už v pondělí 14. června od 18:45. Jak se do něj dostat, jak v něm soutěžit a co můžete všechno vyhrát?

Abyste se do online finále dostali, je třeba sbírat zlaté žetony. Ty můžete získat jednak z televizního vysílání, ale každý den máte šanci získat extra zlatý žeton navíc v samotné mobilní aplikaci. Ti hráči, kteří se po skončení základního kola soutěže umístí v pořadí 1.-5000. a zároveň získají alespoň 3 Zlaté žetony, postupují do Online finále Prima Trefy (informaci o pořadí a počtu zlatých žetonů najdete ve svém profilu).

V tomto online finále se utká 5 000 soutěžících. Pořadí se primárně určuje podle počtu získaných zlatých žetonů, a následně podle počtu správně zodpovězených otázek.

Pro postup do prvního online můžete zlaté žetony sbírat až do neděle 14. června do půlnoci. V pondělí 24. května nebudou v televizi zobrazovat žádné žetony, stejně tak nepůjde pustit žádná hra, a to ani hra v aplikaci o extra žeton. Možnost kvalifikovat se do soutěže zkrátka končí nedělní půlnocí!

Zajímají vás bližší informaci o tom, jak se zapojit do hry Prima Trefa? Připravili jsme si pro vás detailní návod.

Jak se dozvím, že postupuji do online finále Prima Trefa?

O postupu do online finále se dozvíte v den finále prostřednictvím mobilní aplikace Prima Trefa (prostřednictvím notifikace a zprávy v menu aplikace) a mailem zaslaným na vaši registrační adresu.,

Soutěžícím, kteří se během základního kola kvalifikují do Online finále, se odečtou všechny žetony, které umožní účast ve finále bez ohledu na jejich účast.

Těm, kdo se do finále nekvalifikují, zlaté žetony zůstávají a přenáší se do nového kola soutěže. V tomto nově vyhlášeném kole mohou opět všichni hráči získat maximální počet žetonů.

Jak bude online finále probíhat?

Nejlepších 5 tisíc soutěžících se 14. června od 18:45 hodin utká ve velkém online finále. V něm na soutěžící čeká 30 kvízových otázek a souboj to bude nelítostný. Stačí jedna špatná odpověď a ze hry o báječné ceny jste venku. V tomto kole Prima Trefy hrajeme o ceny od společnosti Fortuna! V banku je 10 podepsaných dresů českou fotbalovou reprezentací a ke každému navrch bonus v hodnotě 2 000 Kč!

Prima Trefa: Fortuna dres

Prima Trefa: Fortuna dres

red

Výherci budou kontaktováni prostřednictvím aplikace po skončení soutěže.

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS

Související
Populární