Výhry

V online finále 15. listopadu čeká na vítěze pět infrasaun

Autor: red Vytvořeno před 8 měsíci
Prima Trefa

Prima Trefa

V tomto týdnu můžete v rámci bonusových miniher Prima Trefa vyhrát nejen vouchery na nákup produktů Dedoles, zajímavé slevy na nákupy elektroniky a také další zlaté mince, ale hlavní cenou online finále 15. listopadu je pět infrasaun Marimex!

Pět vítězů pondělního finále si může, pokud uspějí, užívat moře relaxace v infrasaunách Marimex Popular 3001 L. A pokud by se finále nevydařilo úplně podle jejich představ, určitě je během sbírání zlatých žetonů v týdnu od 9. do 15. listopadu uspokojí další skvělé ceny.

20% slevy a další výhody

V banku “bonusových miniher”, o které můžete hrát kdykoli, a je jedno, jestli zlatý žeton získáte, nebo ne, jsou velmi výrazné slevy na nákup dalších saun od Marimexu. A to není zdaleka vše. Prima Trefa má pro vás 20% slevy na nákup produktů firmy domo-elektro.cz nebo 10% slevy na nákup kuchyňských spotřebičů na e-shopu atranet.cz.

Vouchery Dedoles a předplatné

Určitě vás potěší i vouchery z e-shopu dedoles.cz v hodnotě 1500 Kč nebo 30% sleva na nákup předplatného časopisů Prima FRESH a Prima ZOOM.

Bav se a vyhraj každý den

Díky tomu, že si ZDARMA stáhnete aplikaci Prima Trefa, můžete hrát každý den o hodnotné ceny. A při odpovědích na kvízové otázky si navíc osvěžit své znalosti. Díky sbírání zlatých žetonů, které se objevují v televizním vysílání, pak můžete postoupit až do finále.

Stahujte aplikaci zdarma

Mobilní aplikace Prima Trefa přináší jedinečné propojení TV a mobilní kvízové hry, kterou vás provází oblíbené tváře televize Prima.

Související
Populární