Novinky

Stáhněte si novou mobilní kvízovou hru Prima Trefa a soutěžte o úžasné výhry!

Autor: red Vytvořeno před 7 měsíci
Prima Trefa

Prima Trefa

11. listopadu 2020 startuje nová kvízová mobilní hra Prima Trefa, která propojuje televizní vysílání, mobilní aplikaci a vědomostní kvíz. Zasoutěžit si v ní můžete o skvělé výhry v čele s 10 automatickými kávovary Philips. Jak se hry zúčastnit? Pro začátek si stáhněte mobilní aplikaci do svého chytrého telefonu.

Stáhněte si aplikaci Prima Trefa

  • Máte chytrý telefon iPhone? Pak si mobilní kvízovou hru stáhněte v App Store zde: Prima Trefa pro iOS
  • Máte chytrý telefon s operačním systémem Android? V tom případě stahujte z Google Play zde: Prima Trefa pro Android

Staženou aplikaci Prima Trefa si do svého mobilního telefonu nainstalujte a vrhněte se do víru hry! Sledujte vysílání kanálů skupiny Prima, ve vysílání hlídejte moment, kdy se objeví zlatý žeton a zúčastněte hry o báječné ceny.

Ve chvíli, kdy se zlatý žeton objeví v televizním vysílání, spusťte aplikaci Prima Trefa a pusťte se do hry. Pokud zodpovíte otázky správně, získáváte své soutěžní zlaté žetony. Ti hráči, kteří zlatých žetonů získají v prvním kole ve dnech 11. – 23. listopadu 3 až 15, postupují do online finále Prima Trefa. To se uskuteční 23. listopadu, a právě v něm můžete soutěžit o atraktivní ceny. Podívejte se, o jaké ceny se v online finále bude hrát!

Přečtěte si naši malou nápovědu, kdy ve vysílání máte šanci zlaté žetony zahlédnout!

I když se vám nepodaří na všechny kvízové otázky odpověď správně, stále máte šanci na výhru, a to prostřednictvím bonusové minihry. Také bonusová minihra přináší možnost vyhrát skvělé ceny, třeba dres podepsaný Jaromírem Jágrem, hrníčky seriálu Slunečná a mnoho dalšího. Seznamte se se všemi cenami, o které se v bonusové minihře Prima Trefa hraje.

Související
Populární