Video

Souboj o sauny a skvělé ceny tento týden v Prima Trefa

Autor: red Vytvořeno před 10 měsíci

Otázka ze seriálu Closer: Nové případy rozhodla o tom, že v online finále z 15. listopadu získal každý z pěti vítězů jednu infrasaunu Marimex. V dalším finále čekaly na soutěžící opět Zlaté mince a v týdnu od 23. listopadu se mohou těšit na deset balíčků produktů Asombroso by Osmani Laffita v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Rozhodovaly Guantánamo, Madrid a seriál

Online finále 15. listopadu se zúčastnilo 2816 soutěžících, ale po první otázce 566 z nich nevědělo, že americká základna na Kubě je Guatánamo. To, že slavné muzeum Prado se nachází v Madridu, nevědělo 506 soutěžících. Finále rozhodla 17. otázka ze seriálu Closer: Nové případy a každý z pěti finalistů získal jednu infrasaunu.

O co hrajeme v týdnu od 23. listopadu?

V týdnu od 23. listopadu se mohou soutěžící těšit na deset balíčků produktů Asombroso od Osmaniho Laffity v celkové hodnotě 100 000 Kč. Zajímavé jsou také balíčky v bonusových minihrách, o které můžete hrát kdykoli, a je jedno, jestli zlatý žeton získáte, nebo ne. Tento týden to budou balíčky produktů Tesla nebo slevy na předplatné časopisů Prima FRESH a Prima ZOOM.

Bav se a vyhrávej každý den

Díky tomu, že si ZDARMA stáhnete aplikaci Prima Trefa, můžete hrát každý den o hodnotné ceny. A při odpovědích na kvízové otázky si navíc osvěžit své znalosti. A díky sbírání zlatých žetonů, které se objevují v televizním vysílání, můžete postoupit až do finále.

Stahujte aplikaci zdarma

Mobilní aplikace Prima Trefa přináší jedinečné propojení TV a mobilní kvízové hry, kterou vás provází oblíbené tváře televize Prima.

Související
Populární