Novinky

Slunečná, Sestřičky a další speciální TV žetony

Autor: red Vytvořeno před 19 dny
Prima Trefa

Prima Trefa

red

Slunečná, Sestřičky a další speciální TV žetony

Pokračujeme v nasazování speciálních žetonů, které se zaměřují na otázky ze seriálů a pořadů na stanicích FTV Prima. Zlatý žeton, který se od úterý do pátku objeví ve vysílání hlavního kanálu TV Prima mezi osmou a půl desátou večer, spustí speciální hru ze seriálu Slunečná, Sestřičky nebo z pořadu Máme rádi Česko.

Prima Trefa: natáčení

Prima Trefa: natáčení

V úterý, ve čtvrtek a v sobotu se například objeví žetony na Vychytávky Ládi Hrušky. Žetony na Prima MAX se zase budou více specializovat na české a zahraniční filmy. Speciální žetony se objeví také na kanálech ZOOM, kde vás čeká Jan Šťastný. Sportovní otázky s Romanem Šebrlem si můžete chytit na hlavním kanále v úterý a v sobotu. Hobby s Pepou Libickým v pátek a neděli. A připravujeme žetony i pro Josefa Vrtala.

Prima Trefa: natáčení

Prima Trefa: natáčení

Zlaté žetony na hlavním kanálu TV Prima

Slunečná, Sestřičky, Máme rádi Česko

Zlatý žeton se objeví v úterý, ve středu, ve čtvrtek a v pátek od 20.00 do 21.30 hodin.Otázky natočili Eva Burešová, Natálie Halouzková, Libor Bouček.

Vychytávky Ládi Hrušky

Zlatý žeton se objeví v úterý, ve čtvrtek a v sobotu.

Sportovní otázky s Romanem Šebrlem

Zlatý žeton se objeví v úterý a v sobotu.

Hobby s Pepou Libickým

Zlatý žeton se objeví v pátek a v neděli. Zlaté žetony na dalších TV kanálechJ ana Šťastného najdete už žetonů Prima ZOOM Jakub Kotek a jeho hudební témata na vás čekají u žetonů Prima COOL Svoje znalosti z oblasti českých a zahraničních filmů si vyzkoušíte u žetonů na Prima MAX

Související
Populární