Video

Sledujte nový díl pořadu Prima Trefa. Kdo vyhrál voucher v hodnotě 10 000 Kč?

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem

Děkujeme za vaši přízeň, je vidět, že Prima Trefa Vás baví. Prvního online finále nové sezóny, které se odehrálo v pondělí 12. dubna se účastnilo 3117 soutěžících a 5 z nich získalo voucher v hodnotě 10 000 Kč!

Hláška "U mě dobrý" mnohým zavařila

Hned na první otázce, ve kterém filmu Jana Hřebejka zazněla hláška “U mě dobrý”  vypadlo 449 finalistů. Po 10 otázce, kde měli soutěžící uhodnou ve kterém slavném trileru zazněla hláška “Dejte mě vědět, až ta jehňátka přestanou  kvílet” ve finále zůstalo už jen 278 soutěžících.

Průběh online finále v pondělí 12. dubna

  • Počet finalistů po 1 otázce:  2668
  • Počet finalistů po 10 otázce: 278
  • Počet finalistů po 20 otázce: 13
  • Vítězové online finále po 21 otázce: 5

Jaká otázka rozhodla?

Zlomová byla 14 otázka. Jen 97 finalistů uhodlo, že v první řadě pořadu Máme rádi česko se proti Jakubovi Prachařovi popstavil Lu Fanánek Hagen. Nakonec rozhodla 21. otázka, kdy jen 5 finalistů vědělo, že výživový poradce pořadu Jste to, co jíte Petr Havlíček je vystudovaný zootechnik.

Dámy budou mít asi větší radost i z výhry, která čeká na účastníky online finále v pondělí 19. dubna.  Ale mohou se těšit pánové. V online finále, které se uskuteční 26.4. budeme hrát o 10  akumulátorových sekaček

Speciální hry v aplikaci Prima Trefa

A čekají nás i další skvělé výhry a také další novinky. Například to, že Zlatý žeton, který se od úterý do pátku objeví ve vysílání hlavního kanálu TV Prima mezi 8 a půl desátou večer, spustí speciální hru ze seriálu Slunečná, Sestřičky anebo z pořadu Máme rádi česko.

V útery, ve čtvrtek, v sobotu a neděli se například objeví žetony na Vychytávky Ládi Hrušky.  A v podobné kombinaci připravujeme žetony i pro Josefa Vrtala, Romana Šebrleho a Pepu Libického.

Žetony na Prima MAX se budou například více specializovat na české a zahraniční filmy. Stejně tak budou na speciální otázky cílit žetony na TV kanálech Prima COOL a Prima ZOOM.

Další zajímavosti i novinky prozradíme opět v pondělním vysílání pořadu Prima Trefa.  A na webu www.primatrefa.cz i facebookovém profilu Prima Trefy pravidelně najdete nápovědu. Poradíme vám, kdy zhruba se v televizním vysílání objeví Zlaté žetony. Tak to je Prima Trefa, bav se a vyhraj!

Jak soutěžit s kvízovou soutěží Prima Trefa? Je to snadné

A pokud i vy chcete soutěžit o skvělé ceny, stačí si zdarma aktualizovat nebo nainstalovat mobilní aplikaci Prima Trefa do vašeho mobilu. A pak se už jen bavit, odpovídat na kvízové otázky a sbírat Zlaté žetony, které vás posunou do online finále Prima Trefy, které se koná pravidelně každé pondělí.

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS

Související
Populární