Výhry

Prima Trefa první grandiózní online finále 23.11.: Hrajeme o 10 kávovarů Philips LatteGo

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem
Prima Trefa

Prima Trefa

Mobilní kvízová aplikace Prima Trefa přinese 23. listopadu grandiózní online finále, v němž se utkají ti nejlepší, kdo se v kvízové hře v prvním kole ve dnech 11. - 23. listopadu probojují nejdále a získají 3 až 15 zlatých žetonů. A hrát se bude o luxusní ceny - ti nejúspěšnější vyhrají 10 kávovarů Philips LatteGo! Ani ostatní účastníci online finále ale nepřijdou zkrátka!

10 kávovarů Philips LatteGo pro nejlepší účastníky online finále Prima Trefa

Nejlepší hráči, kteří se 23. listopadu probojují do online finále mobilní kvízové hry Prima Trefa, vyhrají 10 plně automatických kávovarů Philips LatteGo.

3 lahodné kávy z čerstvých zrn a snadněji než dříve

Jediným stisknutím tlačítka snadno připravíte řadu lahodných nápojů, například espresso, kávu, cappuccino a latte macchiato. Napěnovač mléka LatteGo přidá mléčným nápojům sametově hebkou pěnu, snadno se nastavuje a lze jej vyčistit za pouhých 15 sekund!

Bohatá vrstva napěněného mléka díky vysokorychlostnímu systému LatteGo

Dotáhněte svou kávu k dokonalosti vrstvou hedvábně jemné mléčné pěny. Systém LatteGo míchá mléko a vzduch vysokou rychlostí v kulaté napěňovací komoře a poté bez rozstřiku přidá krémovou vrstvu mléčné pěny v té správné teplotě.

Snadný výběr kávy pomocí intuitivního dotykového displeje

Neodolatelná chuť a aroma kávy z čerstvých zrn je na dosah jednoho stisknutí tlačítka. Náš intuitivní dotykový displej vám umožní snadno vybrat oblíbenou kávu.

Dokonalá teplota, aroma a mléčná pěna v každém šálku

Inteligentní systém Aroma Extract pro přípravu kávy dokáže dosáhnout optimální rovnováhy mezi teplotou přípravy a extrakcí aromatu, protože udržuje teplotu vody v rozmezí 90 a 98 °C a současně reguluje průtok vody, abyste si mohli pokaždé vychutnat svou lahodnou kávu.

V online finále Prima Trefa vyhráváte vždy!

Výhry Prima Trefa

Výhry Prima Trefa

Pokud se díky svým znalostem dostanete až do online finále kvízové hry Prima Trefa, ale nedostanete se až na vrchol, stejně budete odměněni. Další vypadlí účastníci také získají svoji výhru, a to 20% slevový kupon na sortiment značky Philips.

Bonusová minihra to jistí. I když neuhádnete odpověď

Pro to, abyste vyhráli super výhry, ale nemusíte dokonce ani postupovat do online finále. Na každého diváka, který zodpoví čtyři kvízové otázky v aplikaci Prima Trefa, čeká také bonusová minihra. A ta na vás čeká bez ohledu na to, zda kvízové otázky zodpovíte dobře nebo špatně. Stačí se kvízu Prima Trefa jen zúčastnit! Co můžete vyhrát v bonusové minihře? Kromě hodnotných cen také poukazy, slevy a další výhody.

Související
Populární