Výhry

Prima Trefa: O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 8. do 14. 6. 2021?

Autor: red Vytvořeno před 5 měsíci
Prima Trefa - výhry

Prima Trefa - výhry

red

O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 8.6. do 14. 6. 2021?

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima. Na jaké výhry se můžete těšit? V kole trvajícím od 8.6. do 14. 6. 2021 a v online finále vyhraje až 10 nejlepších soutěžících

HLAVNÍ VÝHRA: Až 10 x Podepsaný dres českou fotbalovou reprezentací a 2 000 Kč od Fortuny.

V tomto kole Prima Trefy hrajeme o ceny od společnosti Fortuna! V banku je 10 podepsaných dresů českou fotbalovou reprezentací a ke každému navrch bonus v hodnotě 2 000 Kč!

Prima Trefa: Fortuna

Prima Trefa: Fortuna

red

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hlavní výhru mohou výherci převzít pouze po registraci na webu www.ifortuna.cz.

Soutěžit můžete také v rámci bonusových miniher o:

  • Vyhraj FORTUNA BOOST a získej 100% kurzové navýšení!
  • Voucher od ČEDOKu v hodnotě 1 000 Kč
  • 10 % sleva na bazény, filtrace, příslušenství a bazénovou chemii Marimex
  • 5 % sleva na trampolíny, vířivky, infrasauny a hračky na zahradu Marimex
  • Sleva 30% na dedoles.cz

Vyhraj FORTUNA BOOST a získej 100% kurzové navýšení!

V rámci bonusové minihry můžete vyhrát FORTUNA BOOST! Díky němu můžete vyhrát u Fortuny dvakrát tolik, jde totiž o 100% kurzové navýšení!

Ať už patříte k vášnivým sázkařům, nebo těm svátečním, šance na dvojnásobnou výhru se jednoduše musí proměňovat. Tak s chutí do toho! Více informací na ifortuna.cz.

Prima Trefa: Fortuna Boost

Prima Trefa: Fortuna Boost

red

Voucher v hodnotě 1000 Kč od ČEDOKu

V Prima trefě hrajeme o vouchery v hodnotě 1000 Kč. Platnost voucherů je do konce září 2021. Více o nabídce zájezdů na webu www.cedok.cz/

10 % sleva na bazény, filtrace, příslušenství a bazénovou chemii Marimex

Vyhrajte 10% slevu na nákup z kategorií bazény, bazénová filtrace, bazénové příslušenství a bazénová chemie.

Milujete koupání? Připravte se na senzační léto s vlastním nadzemním bazénem od společnosti Marimex! Díky jednoduché instalaci je do pár hodin od vybalení z krabice připraven k použití. Vyniká snadnou údržbou a poskytuje osvěžení i zábavu pro celou rodinu. Sleva 10 % se vztahuje na všechny nadzemní bazény a příslušenství v nabídce společnosti Marimex. Více informací na www.marimex.cz.

Sleva 10  Marimex

Sleva 10 Marimex

red

5 % sleva na trampolíny, vířivky, infrasauny a hračky na zahradu Marimex

Vyhrajte 5% slevu na nákup z kategorií trampolíny a příslušenství, vířivky a příslušenství, infrasauny a příslušenství, a zahrada a volný čas.

Hledáte vyžití pro neposedné děti, nebo chcete váš život obohatit o trochu aktivního odpočinku? Zpestřete si čas strávený s rodinou a užijte si pořádnou porci zábavy a relaxace s vířivkou, infrasaunou, trampolínou či hračkami na zahradu. Sleva 5 % se vztahuje na všechny produkty z uvedených kategorií v nabídce společnosti Marimex. Tak s chutí do toho! Více informací na www.marimex.cz

Sleva 5  Marimex

Sleva 5 Marimex

red

Sleva 30% na dedoles.cz

Hraj Prima trefu a vyhraj slevu 30% na celý veselý sortiment značky Dedoles. Ponoř se do moře veselé nálady a objev kousky, kterými vyjádříš svou osobnost.

V nabídce Dedoles najdeš ponožky, spodní prádlo, legíny, papuče, roušky či zcela novou letní kolekci. Sleva platí na celou objednávku produktů (bez doplňkových služeb). Je možné využít pouze 1 kupón na objednávku. Sleva neplatí na dárkové poukazy. Více z nabídky najdete na www.dedoles.cz

Dedoles

Dedoles

red

Ve hře Prima Trefa nemusíte mít jen znalosti, pokud se vás bude držet štěstí, i tak můžete vyhrát skvělé výhry!

Související
Populární