Výhry

Prima Trefa: O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 6. do 12. 4. 2021?

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem
Prima Trefa: O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 6. do 12. 4.2021?

Prima Trefa: O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 6. do 12. 4.2021?

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima. Na jaké výhry se můžete těšit? V kole trvajícím od 6. do 12. 4. 2021 a v online finále vyhraje až deset nejlepších výherců poukaz v hodnotě 10.000 Kč na zboží značky VUCH.

Soutěžit můžete také v rámci bonusových miniher o Slunečnou hru KDO JSEM, Hrneček Slunečná, Vouchery v hodnotě 1.000 Kč od společnosti Čedok, slevu 300 Kč na zboží značky YVES ROCHER, 20% slevu na produkty VUCH a nebo 21% slevu na trenýrkárna.cz.

Jak se zapojit do hry Prima Trefa? Podívejte se na detailní návod ve videu

HLAVNÍ VÝHRA: Až 10x poukaz v hodnotě 10.000 Kč na zboží značky VUCH.

Pestrost. Radost. Hravost. Toho přece není nikdy dost. Své o tom ví i značka VUCH, jež okouzluje pestrou nabídkou hravých doplňků a oblečení, které přinášejí radost. I přesto, že je každý z produktů VUCH jiný, mají toho mnoho společného – originální design, precizní zpracování i styl, který vnášejí do každého dne. Nechej se i ty pobláznit jedinečnými kabelkami, batůžky, peněženkami, oblečením a šperky. Novinkou Vuch je kolekce doplňků pro muže.

Prima Trefa: VUCH

Prima Trefa: VUCH

red

Odpověděli jste špatně? I tak ale můžete vyhrát super ceny v minihře

Sleva 20% na produkty Vuch

Pestrost. Originalita. Hravost. Toho přece není nikdy dost. Své o tom ví i značka VUCH, jež okouzluje pestrou nabídkou hravých doplňků a oblečení, které přinášejí radost. I přesto, že je každý z produktů VUCH jiný, mají toho mnoho společného – originální design, precizní zpracování i styl, který vnášejí do každého dne. Nechej se i ty pobláznit jedinečnými kabelkami, batůžky, peněženkami, oblečením a šperky. Více na webu www.vuch.cz/.

YVES ROCHER: Sleva 300 Kč platí při nákupu nad 899 Kč

Vyhraj slevu 300 Kč na nákup nad 899 Kč na e-shopu www.yves-rocher.cz

Yves Rocher

Yves Rocher

red

Sleva 21% na trenyrkarna.cz

Největší český e-shop s pánským spodním prádlem, kde si i ženy vyberou. Vyhrajte slevu 21 % na vše včetně zlevněného zboží! Čekají na Vás značky jako: Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Diesel, STYX a mnoho dalších!

Trenýrkárna

Trenýrkárna

red

SLUNEČNÝ HRNEK

Vyhrajte v Prima trefě keramický hrnek s logem Slunečná imitující tvar plecháčku v barvách oblíbeného seriálu s obsahem 300 ml.

Slunečná hra KDO JSEM v Prima trefě

Kdo jsem je hra nejen se všemi postavami ze seriálu Slunečná, ale i s dalšími známými osobnostmi. Vyhrajte v Prima trefě jedinečnou originální hru. Dávejte otázky svým spoluhráčům nebo se oni budou ptát vás. Kdo první uhodne, ten vyhrává. Smývatelné fixy a popisové kartičky jsou součástí balení a umožní hrát tuto hru hned několika způsoby.

Slunečná hra KDO JSEM

Slunečná hra KDO JSEM

red

Voucher v hodnotě 1000 Kč od ČEDOKu

V Prima trefě hrajeme o vouchery v hodnotě 1000 Kč. Platnost voucherů je do konce září 2021. Více o nabídce zájezdů na webu www.cedok.cz/

Ve hře Prima Trefa nemusíte mít jen znalosti, pokud se vás bude držet štěstí, i tak můžete vyhrát skvělé výhry!

Související
Populární