Výhry

Prima Trefa: O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 25.5 do 31. 5. 2021?

Autor: red Vytvořeno před 4 měsíci
Prima Trefa: Hlavní výhra 10.000 Kč

Prima Trefa: Hlavní výhra 10.000 Kč

red

Prima Trefa: O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 25.5. do 31.5.2021

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima. Na jaké výhry se můžete těšit? V kole trvajícím od 25.5. do 31. 5. 2021 a v online finále vyhraje až 10 nejlepších soutěžících

HLAVNÍ VÝHRA:       Až 10 x 10 000 Kč od Fortuny.

V tomto kole Prima Trefy hrajeme o ceny od Fortuny! V banku je 10 luxusních bonusů, každý v hodnotě 10 000 Kč! Užijte si s ním kurzové sázení na maximum a vyhrajte balík.

U Fortuny najdete širokou nabídku kurzů, přímé přenosy ze špičkových soutěží a třeba také sportovní kvízy. Ty se hrají během hokejového šampionátu každý den od 19:00 o hodnotné ceny.

S bonusem 10 000 Kč na kurzové sázení si vychutnáte sportovní svět naplno! Výhru můžete vsadit, vybrat v hotovost anebo převést na svůj bankovní účet.

Prima Trefa:

Prima Trefa:

red

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hlavní výhru mohou výherci převzít pouze po registraci na webu www.ifortuna.cz.

Soutěžit můžete také v rámci bonusových miniher o:

  • Vyhraj FORTUNA BOOST a získej 100% kurzové navýšení!
  • Vyhrajte 10x špičkové české hokejky ODIN
  • Voucher v hodnotě 1000 Kč od Spa Resort Sanssouci ****
  • 500 Kč v rámci Zlatého spoření od České mincovny
  • 39Kč voucher na sledování předpremiéry seriálu na www.iprima.cz zcela zdarma

Vyhraj FORTUNA BOOST a získej 100% kurzové navýšení!

V rámci bonusové minihry můžete vyhrát FORTUNA BOOST! Díky němu můžete vyhrát u Fortuny dvakrát tolik, jde totiž o 100% kurzové navýšení!

Ať už patříte k vášnivým sázkařům, nebo těm svátečním, šance na dvojnásobnou výhru se jednoduše musí proměňovat. Tak s chutí do toho! Více informací na ifortuna.cz.

FORTUNA BOOST

FORTUNA BOOST

red

Vyhrajte 10x špičkové české hokejky ODIN

V rámci bonusové minihry můžete vyhrát ručně vyráběné špičkové české hokejky ODIN v sobě pojí 20 let zkušeností, preciznost a kvalitu. Vyzkoušejte na vlastní kůži ten pocit, kdy máte v ruce hokejku nejvyšší kvality. Více informací na odinhockey.com.

Prima Trefa: Špičkové české hokejky ODIN

Prima Trefa: Špičkové české hokejky ODIN

red

Voucher v hodnotě 1000 Kč od Spa Resort Sanssouci ****

Vše, co si přejete pod jednou střechou. Spa Resort Sanssouci **** nabízí komfortní ubytování v klidné části města obklopené zelení a překrásným výhledem, vlastní Spa & Wellness centrum s bazénem, vířivkou a několika saunami, dětský koutek a venkovní hřiště, restaurace i snadné parkování. Prostě relaxace na každém kroku. Slevu je možné kombinovat se státním příspěvkem na lázeňský pobyt v hodnotě 4000,-Kč/osoba/6 nocí. Více informací na spa-resort-sanssouci.cz,

Prima Trefa: Sleva 1000 Kč Spa Resort Sassouci

Prima Trefa: Sleva 1000 Kč Spa Resort Sassouci

red

500 Kč v rámci Zlatého spoření od České mincovny

Vyhrajte v rámci bonusové minihry bonus ve výši 500 Kč na Zlaté spoření České mincovny

Láká vás investování do drahých kovů, ale odrazují vás vysoké jednorázové výdaje, které jsou s ním spojené? Pak je tu pro vás Zlaté spoření České mincovny. Tento druh postupného střádání si může dovolit opravdu každý. Více informací na ceskamincovna.cz.

Prima Trefa: 500 Kč na spoření

Prima Trefa: 500 Kč na spoření

red

Vyhrajte 39Kč voucher na sledování předpremiéry seriálu na www.iprima.cz zcela zdarma

Voucher můžete uplatnit na webu www.iprima.cz na 1 předpremiéru oblíbených seriálů Slunečná, Sestřičky, Polda nebo Einstein, zcela zdarma a bez reklam.

Zapůjčenou předpremiéru máte k dispozici na 30 dní. V této 30 denní době ji pak můžete kdykoliv začít přehrávat, a to po dobu 48 hodin od jejího prvního spuštění.

A pak už si můžete užít sledování oblíbených seriálů a jejich hrdinů ještě dříve než v TV, a samozřejmě zcela bez reklam.

Vypůjčenou epizodu poté můžete sledovat na svém počítači, v mobilní aplikaci iPrima, nebo v HbbTV aplikaci iPrima na chytrých TV po přihlášení ke svému uživatelskému účtu iPrima. Více na www.iprima.cz

Prima Trefa: Předpremiéry zdarma

Prima Trefa: Předpremiéry zdarma

red

Související
Populární