Výhry

Prima Trefa: O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 20. do 26. 4. 2021?

Autor: red Vytvořeno před 28 dny
Prima Trefa: Hlavní výhry Akumulátorová sekačka EGO LM1701E

Prima Trefa: Hlavní výhry Akumulátorová sekačka EGO LM1701E

red

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima. Na jaké výhry se můžete těšit? V kole trvajícím od 20. do 26. 4. 2021 a v online finále vyhraje až 10 nejlepších soutěžících Akumulátorová sekačka EGO LM1701E, 42cm, s baterií a nabíječkou od společnosti BG Technik cs, a.s.

Soutěžit můžete také v rámci bonusových miniher o:

  • Slevu v hodnotě 500 Kč při nákupu zboží na www.egostroje.cz,
  • Slevu 100 Kč na nákup nad 1000 Kč od NaniNails
  • Sleva 15% na sérum na řasy a obočí hairPLUS FacEvolution
  • Hrneček Slunečná
  • Vouchery v hodnotě 1.000 Kč od společnosti Čedok
  • 20% slevu na produkty VUCH
  • 21% slevu na trenýrkárna.cz

Jak se zapojit do hry Prima Trefa? Podívejte se na detailní návod ve videu

HLAVNÍ VÝHRA:

Akumulátorové sekačky EGO jsou výrazně tišší než benzínové sekačky. Snadno se provozují s mnohem nižšími provozními a servisními náklady. Odpadá otravná manipulace s benzínem, olejem a nutný servis spalovacího motoru. Svým výkonem se vyrovnají, někdy i překonají výkon sekaček se spalovacími motory.

Funkce 3 v 1 umožňuje sekat, sekat a sbírat nebo mulčovat. LED světlomety vám umožňují pracovat i za šera a usnadňují manipulaci se sekačkou při uskladnění v méně osvětlených místech. A až budete s prací hotovi, důmyslná konstrukce sklopení rukojeti vám značně usnadní čištění a uložení v garáži.

Prima Trefa: EGO

Prima Trefa: EGO

Odpověděli jste špatně? I tak ale můžete vyhrát super ceny v minihře

Tento týden můžete vyhrát slevu 500,-Kč z nákupu v min. hodnotě 4.000,-Kč na egostroje.cz. Více o nabídce na www.egostroje.cz.

Prima Trefa: EGO

Prima Trefa: EGO

20x Sada na domácí modeláž nehtů od NaniNails

Prima Trefa: Sada na modeláž nehtů Naninails

Prima Trefa: Sada na modeláž nehtů Naninails

Více o nabídce na www.naninails.cz.

Sleva 100 Kč na nákup nad 1000 Kč na NaniNails.cz nebo kamenné prodejně

Hrajte o slevu 100 Kč na celý nákup nad 1000 Kč, kterou můžete uplatnit e-shopu i v kamenných prodejnách NaniNails. Vybírat můžete z gel laků, UV gelů i nehtového příslušenství.

NaniNails přední česká značka nehtové kosmetiky s vlastním e-shopem a sítí kamenných prodejen po ČR. Více o nabídce na www.naninails.cz.

Prima Trefa: Naninails

Prima Trefa: Naninails

Sleva 15% na sérum na řasy a obočí hairPLUS FacEvolution

Růstové sérum pro řasy a obočí, bez kterého nebudete moct existovat. Bio Peptidový zázrak bez hormonálních látek a léčiv promění vaše řasy k nepoznání. Délka a hustota vás ohromí. Již po 6 týdnech budou Vaše řasy min. o 40% delší a hustší. Více o nabídce na www.skinso.cz.

Prima Trefa: Skinso

Prima Trefa: Skinso

Sleva 20% na produkty Vuch

Pestrost. Originalita. Hravost. Toho přece není nikdy dost. Své o tom ví i značka VUCH, jež okouzluje pestrou nabídkou hravých doplňků a oblečení, které přinášejí radost. I přesto, že je každý z produktů VUCH jiný, mají toho mnoho společného – originální design, precizní zpracování i styl, který vnášejí do každého dne. Nechej se i ty pobláznit jedinečnými kabelkami, batůžky, peněženkami, oblečením a šperky. Více na webu www.vuch.cz/.

Prima Trefa: VUCH

Prima Trefa: VUCH

Sleva 21% na trenyrkarna.cz

Největší český e-shop s pánským spodním prádlem, kde si i ženy vyberou. Vyhrajte slevu 21 % na vše včetně zlevněného zboží! Čekají na Vás značky jako: Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Diesel, STYX a mnoho dalších!

trenyrkarna

trenyrkarna

SLUNEČNÝ HRNEK

Vyhrajte v Prima trefě keramický hrnek s logem Slunečná imitující tvar plecháčku v barvách oblíbeného seriálu s obsahem 300 ml.

Voucher v hodnotě 1000 Kč od ČEDOKu

V Prima trefě hrajeme o vouchery v hodnotě 1000 Kč. Platnost voucherů je do konce září 2021. Více o nabídce zájezdů na webu www.cedok.cz/

Ve hře Prima Trefa nemusíte mít jen znalosti, pokud se vás bude držet štěstí, i tak můžete vyhrát skvělé výhry!

Související
Populární