Video

Prima Trefa: Ve finále v pondělí 24. května se celkově hraje až o 40 zlatých mincí za 100 tisíc korun

Autor: red Vytvořeno před 4 měsíci

V kole trvajícím od 18.5. do 24. 5. 2021 a v online finále, které se uskuteční v pondělí 24. května vyhraje až 10 nejlepších soutěžících 10 unikátních sad 4 zlatých mincí. Každá sada má hodnotu 10 000 korun.

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima. Na jaké výhry se můžete těšit? V kole trvajícím od 18.5. do 24. 5. 2021 a v online finále vyhraje až 10 nejlepších soutěžících

HLAVNÍ VÝHRA:

Až 10x Sada investičních zlatých mincí v hodnotě 10 000 Kč.

Česká mincovna představuje úplně první ryze investiční mince ražené v České republice. Dostaly jméno Český lev a splňují standardy tzv. „bullion coins“, které jsou univerzálně akceptovány na celém světě. Slouží především jako investice a prostředek k uchování hodnoty.

Produktová řada imponuje atraktivní cenou, snadnou obchodovatelností podpořenou zpětným výkupem i silným českým motivem.

Česká mincovna

Česká mincovna

red

Soutěžit můžete také v rámci bonusových miniher o:

  • Sleva 500 Kč od Osmanyho Laffity
  • 100 Kč na první nákup chytré domácnosti Tesla
  • Vyhrajte 39Kč voucher na sledování předpremiéry seriálu na www.iprima.cz zcela zdarma

Sleva 500 Kč od Osmanyho Laffity

Vyhrajte v rámci bonusové minihry 500 Kč od Osmanyho Laffity na nákup parfémů a kosmetiky Asombroso by Osmany Laffita v eshopu www.asombroso.cz. Ke každé objednávce navíc získáš úžasný dárek a expresní doprava zdarma.

Trefa: Sleva Asombroso

Trefa: Sleva Asombroso

red

100 Kč na první nákup chytré domácnosti Tesla

Vybavte si svůj chytrý domov Tesla produkty. Vyhrajte k prvnímu nákupu 100 Kč. Mějte svůj chytrý domov ve vlastních rukách. Více na www.viha.czTrefa: Honda voucher

Trefa: Sleva Tesla

Trefa: Sleva Tesla

red

Vyhrajte 39Kč voucher na sledování předpremiéry seriálu na www.iprima.cz zcela zdarma

Voucher můžete uplatnit na webu www.iprima.cz na 1 předpremiéru oblíbených seriálů Slunečná, Sestřičky, Polda nebo Einstein, zcela zdarma a bez reklam.

Zapůjčenou předpremiéru máte k dispozici na 30 dní. V této 30 denní době ji pak můžete kdykoliv začít přehrávat, a to po dobu 48 hodin od jejího prvního spuštění.

A pak už si můžete užít sledování oblíbených seriálů a jejich hrdinů ještě dříve než v TV, a samozřejmě zcela bez reklam.

Vypůjčenou epizodu poté můžete sledovat na svém počítači, v mobilní aplikaci iPrima, nebo v HbbTV aplikaci iPrima na chytrých TV po přihlášení ke svému uživatelskému účtu iPrima. Více na www.iprima.cz

Prima Trefa: Předpremiéry zdarma

Prima Trefa: Předpremiéry zdarma

red

Související
Populární