Video

Prima Trefa je zpět! Pro více typů telefonů, s mnoha novinkami i skvělými cenami

Autor: red Vytvořeno před 12 dny

Vyhrávat můžete každý den už při sběru Zlatých žetonů. Ty se od 6. dubna objevují na televizních kanálech FTV Prima. Díky správným odpovědím na kvízové otázky a získávání Zlatých žetonů pak můžete každé pondělí postoupit do online finále, v němž vás čekají skvělé ceny.

Nové otázky, noví moderátoři

Kvízové otázky přináší nejen Eva Perkausová, Jakub Kotek a Libor Bouček, ale nově i Jan Šťastný, Eva Burešová a Natálie Halouzková. Roman Šebrle načetl otázky z prostředí sportu, Josef Vrtal z prostředí auto-moto a otázky ze světa hobby si rozdělili Pepa Libický a Láďa Hruška.

Nápovědy v TV i na webu

Kde a kdy přibližně se v TV objeví Zlatý žeton, zjistíte na našem webu i na FB profilu. Kromě informací o výhrách, o tom, jak se Prima Trefa hraje, a tak dále, zde najdete také novinky a rozhovory. Další tipy uvidíte v pořadu Prima Trefa, který vysíláme na kanálech TV Prima.

Online finále každé pondělí

Čím více žetonů v herním týdnu nasbíráte, tím větší máte šanci na postup do online finále, které se koná každé pondělí. Nově se ho může účastnit až 5000 soutěžících! A hned v prvním online finále 12. dubna soutěžíme až o deset poukazů v celkové hodnotě 100 tisíc korun.

Nespočet cen každý den

Na závěr jen pro jistotu, co už asi víte. Když se v TV objeví Zlatý žeton, v telefonu spustíte aplikaci a odpovídáte na kvízové otázky. Denně můžete získat hned několik Zlatých žetonů. I přesto, že na jednu nebo více otázek odpovíte špatně a Zlatý žeton nezískáte, můžete vyhrát speciální ceny v Bonusové minihře.

Stahujte aplikaci Prima Trefa pro iOS.

Stahujte aplikaci Prima Trefa pro Android.

Související
Populární