Video

Prima Trefa je zpět! Pro více typů telefonů, s mnoha novinkami i skvělými cenami

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem

Vyhrávat můžete každý den už při sběru Zlatých žetonů. Ty se od 6. dubna objevují na televizních kanálech FTV Prima. Díky správným odpovědím na kvízové otázky a získávání Zlatých žetonů pak můžete každé pondělí postoupit do online finále, v němž vás čekají skvělé ceny.

Nové otázky, noví moderátoři

Kvízové otázky přináší nejen Eva Perkausová, Jakub Kotek a Libor Bouček, ale nově i Jan Šťastný, Eva Burešová a Natálie Halouzková. Roman Šebrle načetl otázky z prostředí sportu, Josef Vrtal z prostředí auto-moto a otázky ze světa hobby si rozdělili Pepa Libický a Láďa Hruška.

Nápovědy v TV i na webu

Kde a kdy přibližně se v TV objeví Zlatý žeton, zjistíte na našem webu i na FB profilu. Kromě informací o výhrách, o tom, jak se Prima Trefa hraje, a tak dále, zde najdete také novinky a rozhovory. Další tipy uvidíte v pořadu Prima Trefa, který vysíláme na kanálech TV Prima.

Online finále každé pondělí

Čím více žetonů v herním týdnu nasbíráte, tím větší máte šanci na postup do online finále, které se koná každé pondělí. Nově se ho může účastnit až 5000 soutěžících! A hned v prvním online finále 12. dubna soutěžíme až o deset poukazů v celkové hodnotě 100 tisíc korun.

Nespočet cen každý den

Na závěr jen pro jistotu, co už asi víte. Když se v TV objeví Zlatý žeton, v telefonu spustíte aplikaci a odpovídáte na kvízové otázky. Denně můžete získat hned několik Zlatých žetonů. I přesto, že na jednu nebo více otázek odpovíte špatně a Zlatý žeton nezískáte, můžete vyhrát speciální ceny v Bonusové minihře.

Stahujte aplikaci Prima Trefa pro iOS.

Stahujte aplikaci Prima Trefa pro Android.

Související
Populární