Novinky

Prima Trefa bude pokračovat i po technologické přestávce

Autor: red Vytvořeno před 4 měsíci
Prima Trefa

Prima Trefa

Oblíbili jste si zcela unikátní soutěžní pořad Prima Trefa, který je ojedinělým propojením televizního vysílání s mobilní aplikací? Víte, že v rámci aplikace se již odehrálo bezmála 5,5 milionu her, soutěží již přes 180 tisíc hráčů a rozdali jsme ceny za několik milionů korun?

Vzhledem k obrovskému zájmu o hru, který předčil naše očekávání, což nás samozřejmě velmi těší, je potřeba posílit některé prvky tak, aby hra byla pro každého jednotlivce uživatelsky ještě příjemnější. Plánujeme přidat další funkcionality a zásadně rozšířit počet hráčů online finále. Proto potřebujeme dostatečný čas na implementaci, abyste si mohli spolehlivě toto jedinečné propojení televizní a online zábavy užít.

Technologická přestávka bude trvat od pondělí 25. ledna. Aplikaci opět spustíme v průběhu března. Podrobné informace najdete www.primatrefa.cz i v aplikaci a na Facebooku. Přibližně za měsíc se tak můžete těšit na novinky, zajímavosti, nové vědomostní otázky s novými moderátory a samozřejmě i na skvělé ceny.

Související
Populární