Jak hrát

Prima Trefa: Otázky a odpovědi

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem
Otazník

Otazník

Hlavním principem nové mobilní kvízové hry Prima Trefa je "chytat" ve vysílání kanálu skupiny Prima zlaté žetony, a následně soutěžit v mobilní aplikaci Prima Trefa.

Řada z vás se nás poslední dobou ptala na dvě stejné otázky a tady od nás máte odpovědi.

Jak se zobrazuje pořadí v aplikaci PRIMA TREFA?

Na určení herního pořadí má vliv převážně počet získaných zlatých žetonů celkem a správné odpovídání na soutěžní otázky.

Obecně platí, čím více zlatých žetonů celkem získáte, tím lepší pořadí budete v Soutěži mít. Nicméně má to svá úskalí.

Do pořadí se soutěžícím započítávají žetony následujícím způsobem:

  • Soutěžící, kteří v probíhajícím kole neodehráli žádnou hru, nejsou do pořadí započítáni a pořadí se jim v profilu nezobrazuje.
  • Pokud soutěžící získali, alespoň 1 zlatý žeton v daném kole, ale zatím nesplnili kvalifikační požadavek probíhající Soutěže (v sedmé vyhlášené Soutěži to je 5 zlatých žetonů), do pořadí se započítávají pouze zlaté žetony získané v daném kole. Soutěžící je tedy v pořadí vždy za těmi, kteří již kvalifikační limit splnili. Počet žetonů v tomto kole je uvedený v profilu soutěžícího.
  • Jakmile soutěžící splní kvalifikační limit, do pořadí se začne započítávat celkový počet zlatých žetonů, které má ze všech Soutěží. A proto takový soutěžící, který má žetony z minulých kol, muže velmi rychle poskočit v pořadí dopředu. Počet zlatých žetonů celkem je také k zobrazení v profilu soutěžícího.

Proč postupně mizí video otázky?

Soutěžící, kterým z nabídky zmizely video otázky některého z moderátorů, už jednoduše zodpověděli všechny, které jsme měli pro daného moderátora natočené.

K dispozici jsme měli desítky natočených videí pro každého moderátora, nicméně někteří z vás opravdu předčili všechna naše očekávání, v tom jak často hru hrají.

Otázky samozřejmě průběžně dotáčíme, ale produkce chvíli trvá, z toho důvodu máme v zásobě i stovky textových otázek, abychom vás neochudili o možnost hry.

Další odpovědi na nejčastější otázky najdete na webu Prima trefy, v sekci FAQ.

Děkujeme za zájem a přejeme hodně štěstí!

Související
Populární