Video

Olympic a sestřičky. Napínavý souboj o bazény v soutěži Prima Trefa

Autor: red Vytvořeno před 4 měsíci

V pondělí 7. června se v online finále sešlo celkem 3485 soutěžících. Z deseti bazénů s kompletním příslušenstvím se po 20. otázce nakonec radovalo deset finalistů. Ve finále, které proběhne 21. června, se soutěžící mohou těšit na 2000 korun ke každému z deseti dresů podepsaných českou fotbalovou reprezentací.

To, že nefrit je drahokam, což byla první otázka ve finále 7. června, věděli témeř všichni soutěžící. Čtyři varianty odpovědí na 3. otázku, ve které jsme se ptali na původní název slavné skupiny Olympic, zněly: Princezna, Růženka, Sněhurka, Karkulka. Správnou odpověď, tedy že Olympic se původně jmenovali Karkulka, vědělo 1548 soutěžících.

Finále rozhodly Sestřičky sestřičkám

„Můj táta od mládí Olympic poslouchal, takže vím, že se jmenovali Karkulka,“ prozradil Jan Fiala z Mladé Boleslavi, který znal odpověď i na klíčovou, osmou otázku: „Soutěž Česko Slovensko má talent mám rád a vím přesně, že první řada se vysílala v roce 2010.“

S Janem Fialou odpovědělo správně dalších 534 soutěžících, kteří se postupně probojovali přes otázky ze zahraničních i českých filmů a seriálů až ke 20. otázce. To, že iniciativa Sestřičky sestřičkám se věnuje podpoře sester, které pečují o covid pozitivní pacienty, vědělo deset soutěžících. A ti si mezi sebou rozdělili deset bazénů s kompletním příslušenstvím.

Dresy s podpisy reprezentace

Po neúspěšném hokejovém šampionátu věříme v úspěch naší fotbalové reprezentace na EURO 2021. Pro finále, které se uskuteční 21. června, máme připraveno 2000 korun ke každému z deseti dresů podepsaných naší reprezentací. „Já jsem rodině vyhrál bazém, tak teď mě, doufám, pomohou, abych vyhrál dres,“ svěřil se Ivan Vrabček z Prahy a stejně jako Jan Fiala vzápětí odpověděl správně na to, že Diego Maradona je autorem sporného gólu století.

Pobyt v hotelovém resortu

Podobné fotbalové otázky, které načetl fotbalista Petr Švancara, jsme připravili právě pro fotbalové fanoušky, ale všichni soutěžící mohou v průběhu tohoto týdne získat také pobyt v jednom z šestnácti hotelů a resortů české hotelové sítě OREA. Ve finále, které se uskuteční 21. června, budou ale připraveny i jiné otázky. Proto pro vás máme nápovědu.

Nápověda pro finále 21. června

V sedmé otázce se zeptáme, která herečka si zahrála Doubravku v komedii Léto s kovbojem. A v desáté otázce se zeptáme na jména dvou malých protagonistek v pořadu Fotr na tripu.

Průběh online finále v pondělí 14. května

  • Celkový počet finalistů 3485, celkový počet otázek 30.
  • Po 1. otázce „Co je to nefrit?“ vypadlo 192 finalistů.
  • Po 3. otázce „Jak se dříve jmenovala hudební skupina Olympic?“ vypadlo 1381 finalistů.
  • Po 8. otázce „Ve kterém roce se vysílala první řada soutěže Česko Slovensko má talent?“ pokračovalo v soutěži už jen 535 finalistů.
  • To, že iniciativa Sestřičky sestřičkám se věnuje podpoře sester pečujících o covid pozitivní pacienty, což byla 20. otázka, správně odpovědělo10 finalistů, vítězů online finále.

Další novinky a tipy, kdy zhruba se v televizním vysílání objeví Zlaté i speciální žetony, najdete na webu www.primatrefa.cz i na facebookovém profilu Prima Trefa!

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS.

Tak to je Prima Trefa, bav se a vyhraj!

Související
Populární