Video

O zlatých mincích Prima Trefa rozhodli Palacký, Jurský park a Maserati

Autor: red Vytvořeno před 5 měsíci

„Maminka se zlobí“, Palacký a Maserati. To byly rozhodující otázky v online finále z 22. listopadu, kde na vítěze čekaly zlaté mince v celkové hodnotě 100 000 Kč. Ve finále 30. listopadu byly hlavní cenou balíčky od Asombroso. A 6. prosince se finalisté mohou těšit na deset balíčků produktů Manufaktura v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Online finále z 22. listopadu se zúčastnilo 2855 soutěžících. Na druhé otázce ale 1196 z nich nevědělo, že legendární hlášku „Maminka se zlobí“ pronesl Jeff Goldblum ve filmu Jurský park. Ve 3. otázce si 866 soutěžících myslelo, že otcem národa byl Tomáš Garrigue Masaryk, Karel Sabina nebo Karel IV. Jen 563 finalistů vědělo, že to je František Palacký.

Z 50 finalistů vyhrálo 8 soutěžících

K poslední otázce se nakonec propracovalo 50 soutěžících. To, že Ovčáček a Horáček byli známými osobnostmi v Autosalonu v reportáži s luxusním sedanem Maserati, vědělo nakonec jen 8 finalistů. Každý z nich získal Zlatou minci České mincovny.

O co hrajeme v týdnu od 30. listopadu?

V týdnu od 30. listopadu se mohou soutěžící těšit na deset balíčků produktů Manufaktura v celkové hodnotě 100 000 Kč. Zajímavé jsou i balíčky v bonusových minihrách, o které můžete hrát kdykoli, a je jedno, jestli zlatý žeton získáte, nebo ne. Tento týden to bude například 5 voucherů za 2000 Kč na nákup designových, módních a dalších produktů na e-shopu vemzu.cz.

Bav se a vyhrávej každý den

Díky tomu, že si ZDARMA stáhnete aplikaci Prima Trefa, můžete hrát každý den o hodnotné ceny. A při odpovědích na kvízové otázky si navíc osvěžit své znalosti. A díky sbírání zlatých žetonů, které se objevují v televizním vysílání, můžete postoupit až do finále.

Stahujte aplikaci zdarma

Mobilní aplikace Prima Trefa přináší jedinečné propojení TV a mobilní kvízové hry, kterou vás provází oblíbené tváře televize Prima.

Související
Populární