Výhry

O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 1.6. do 7. 6. 2021?

Autor: red Vytvořeno před 4 měsíci
Hlavní výhra: Bazén Tampa Marimex

Hlavní výhra: Bazén Tampa Marimex

red

O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 1.6. do 7. 6. 2021?

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima. Na jaké výhry se můžete těšit? V kole trvajícím od 1.6. do 7. 6. 2021 a v online finále vyhraje až 10 nejlepších soutěžících

HLAVNÍ VÝHRA:

Až 10 x 10 000 Kč od Bazén s giga setem příslušenství od Marimex.

V tomto kole Prima Trefy hrajeme o ceny od společnosti Maximex! V banku je 10 bazénů Tampa s giga setem příslušenství. Užijte si letošní léto naplno!

Obsahem výhry je mimo jiné i filtrace, schůdky, bazénový vysavač, podložka, krycí plachta, skimmer, plovák, hladinová síťka či sada bazénové chemie. Bazén Tampa vyniká velmi jednoduchou instalací a díky bohatému příslušenství bude celá příprava hračka. Stačí nafouknout prstenec, napustit vodu a zábava může začít. Více informací na www.marimex.cz.

Soutěžit můžete také v rámci bonusových miniher o:

  • 10 % sleva na bazény, filtrace, příslušenství a bazénovou chemii Marimex
  • 5 % sleva na trampolíny, vířivky, infrasauny a hračky na zahradu Marimex
  • Sleva 30% na dedoles.cz
  • Vyhrajte 10x špičkové české hokejky ODIN
  • Vyhraj FORTUNA BOOST a získej 100% kurzové navýšení!
  • Voucher v hodnotě 1000 Kč od Spa Resort Sanssouci ****
  • Vyhrajte 39Kč voucher na sledování předpremiéry seriálu na www.iprima.cz zcela zdarma

10 % sleva na bazény, filtrace, příslušenství a bazénovou chemii Marimex

Vyhrajte 10% slevu na nákup z kategorií bazény, bazénová filtrace, bazénové příslušenství a bazénová chemie.

Milujete koupání? Připravte se na senzační léto s vlastním nadzemním bazénem od společnosti Marimex! Díky jednoduché instalaci je do pár hodin od vybalení z krabice připraven k použití. Vyniká snadnou údržbou a poskytuje osvěžení i zábavu pro celou rodinu. Sleva 10 % se vztahuje na všechny nadzemní bazény a příslušenství v nabídce společnosti Marimex. Více informací na www.marimex.cz.

Sleva 10  Marimex

Sleva 10 Marimex

red

5 % sleva na trampolíny, vířivky, infrasauny a hračky na zahradu Marimex

Vyhrajte 5% slevu na nákup z kategorií trampolíny a příslušenství, vířivky a příslušenství, infrasauny a příslušenství, a zahrada a volný čas.

Hledáte vyžití pro neposedné děti, nebo chcete váš život obohatit o trochu aktivního odpočinku? Zpestřete si čas strávený s rodinou a užijte si pořádnou porci zábavy a relaxace s vířivkou, infrasaunou, trampolínou či hračkami na zahradu. Sleva 5 % se vztahuje na všechny produkty z uvedených kategorií v nabídce společnosti Marimex. Tak s chutí do toho! Více informací na www.marimex.cz

Sleva 5  Marimex

Sleva 5 Marimex

red

Sleva 30% na dedoles.cz

Hraj Prima trefu a vyhraj slevu 30% na celý veselý sortiment značky Dedoles. Ponoř se do moře veselé nálady a objev kousky, kterými vyjádříš svou osobnost.

V nabídce Dedoles najdeš ponožky, spodní prádlo, legíny, papuče, roušky či zcela novou letní kolekci. Sleva platí na celou objednávku produktů (bez doplňkových služeb). Je možné využít pouze 1 kupón na objednávku. Sleva neplatí na dárkové poukazy. Více z nabídky najdete na www.dedoles.cz

Dedoles

Dedoles

red

Voucher v hodnotě 1000 Kč od Spa Resort Sanssouci ****

Vše, co si přejete pod jednou střechou. Spa Resort Sanssouci **** nabízí komfortní ubytování v klidné části města obklopené zelení a překrásným výhledem, vlastní Spa & Wellness centrum s bazénem, vířivkou a několika saunami, dětský koutek a venkovní hřiště, restaurace i snadné parkování. Prostě relaxace na každém kroku. Slevu je možné kombinovat se státním příspěvkem na lázeňský pobyt v hodnotě 4000,-Kč/osoba/6 nocí. Více o nabídce najdete na www.spa-resort-sanssouci.cz.

Prima Trefa: Sleva 1000 Kč Spa Resort Sassouci

Prima Trefa: Sleva 1000 Kč Spa Resort Sassouci

red

Vyhrajte 39Kč voucher na sledování předpremiéry seriálu na www.iprima.cz zcela zdarma

Voucher můžete uplatnit na webu www.iprima.cz na 1 předpremiéru oblíbených seriálů Slunečná, Sestřičky, Polda nebo Einstein, zcela zdarma a bez reklam.

Zapůjčenou předpremiéru máte k dispozici na 30 dní. V této 30 denní době ji pak můžete kdykoliv začít přehrávat, a to po dobu 48 hodin od jejího prvního spuštění.

A pak už si můžete užít sledování oblíbených seriálů a jejich hrdinů ještě dříve než v TV, a samozřejmě zcela bez reklam.

Vypůjčenou epizodu poté můžete sledovat na svém počítači, v mobilní aplikaci iPrima, nebo v HbbTV aplikaci iPrima na chytrých TV po přihlášení ke svému uživatelskému účtu iPrima. Více na www.iprima.cz

Prima Trefa: Předpremiéry zdarma

Prima Trefa: Předpremiéry zdarma

red

Související
Populární