Novinky

Nestačí vám žetony z vysílání? Extra žetony získejte v aplikaci Prima Trefa

Autor: red Vytvořeno před 8 měsíci

Bažíte po tom dostat se až do velkého online finále kvízové mobilní hry Prima Trefa? Nedivíme se vám, vždyť se hraje o skvělé ceny. Jak zvýšit svou šanci na kvalifikaci? Přece zlatými žetony!

Klasické zlaté žetony získáváte na svůj účet ve vysílání kanálů skupiny Prima. Během vysílání se nahodile objevují zlaté žetony. V momentě, kdy na obrazovku vyskočí, stačí sáhnout po mobilním telefonu, spustit aplikaci Prima Trefa a můžete začít hromadit zlaťáky. Pokud se vám tedy podaří správně odpovědět na kvízové otázky v aplikaci.

Čtyři správné odpovědi znamenají 1 zlatý žeton. Pro postup do online finále zlatých žetonů potřebujete získat mezi třemi a patnácti. Do online finále postupuje dva tisíce nejlepších soutěžících. Pořadí se primárně určuje podle počtu získaných zlatých žetonů, a následně podle počtu správně zodpovězených otázek.

Extra žetony v aplikaci Prima Trefa

Je nám ale jasné, že nemůžete být dennodenně přilepení na obrazovce. I když vám každý den dáváme tipy, kdy zhruba a na jakých kanálech se žetony ve vysílání objevují. Proto pro vás máme další tip na to, jak získat co nejvíce nutný počet zlatý žetonů – druhou možností je samotná aplikace Prima Trefa.

Každý den můžete získat jeden extra zlatý žeton, který není závislý na televizním vysílání. Navíc k tomu máte neomezený počet pokusů. Na konci každé hry o žeton na vás čeká bonusová minihra s celou řadou zajímavých výher, poukazů, slev a dalších výhod. Pozitivem je, že bonusová hra o super ceny čeká na každého – bez ohledu na to, jestli jste kvízové otázky zodpověděli správně nebo špatně.

Přečtěte si, oč se hraje v prvním kole hry Prima Trefa ve velkém online finále a jaké výhry na vás čekají v bonusové minihře!

Související
Populární