Novinky

Libor Bouček a Eva Perkausová ve videu představují novou kvízovou soutěž Prima Trefa

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem

Jak hra Prima Trefa probíhá? Zcela jednoduše!

Jako první si stáhněte aplikaci Prima Trefa:

Jakmile budete mít aplikaci Prima Trefa nainstalovanou, vrhněte se do hraní. Sledujte vysílání kanálů skupiny Prima a v momentě, kdy na obrazovce zahlédnete zlatý žeton, začněte soutěžit v mobilu. Kdy se zlaté žetony ve vysílání objeví? Pro nápovědu sledujte pravidelně web www.primatrefa.cz!

Svými správnými odpověďmi na kvízové otázky získáte zlaté žetony. Cílem je získat jich co nejvíce. Hráče, kteří žetonů získají 3 až 15 pak postupují do online finále, které v případě prvního kola Prima Trefy proběhne 23. listopadu. V něm si můžete zahrát o atraktivní ceny, tentokrát o 10 luxusních automatických kávovarů a další atraktivní ceny.

Kromě televizních žetonů můžete chytat i extra žetony přímo v aplikaci, stačí správně odpovědět na čtyři kvízové otázky. Každý den tak můžete lapit jeden žeton navíc.

Šance na výhru pro každého

A tím vaše šance na výhru stále nekončí. Ať už odpovíte při chytání televizních či extra žetonů špatně, nebo správně, na konci si můžete zahrát bonusovou minihru. Také v ní si můžete vytočit hodnotné ceny, poukazy, slevy a další výhody.

Související
Populární