Video

Kdo vyhrál ve finále Prima Trefa 26. dubna sekačku a další super výhry?

Autor: red Vytvořeno před 1 měsícem

Dalšího finále Prima Trefy se v pondělí 26. dubna se zúčastnilo 3644 soutěžících, kteří tentokrát mohli vyhrát 10 akumulátorových sekaček. Sekačky čekají také na účastníky finále, které se koná 3. května. A zajímavé ceny jsou v bonusových minihrách.

Na 1. otázce ve finále z 26. dubna měli soutěžící odpovědět, že Johny Deep si zahrál hlavní roli ve zfilmované klasice Země Nezemě.  Přes otázky týkající se pořadů a seriálů vysílaných na různých kanálech televize Prima se nakonec 18 soutěžících probojovalo k 10 otázce. A to, že Ševětín je název piva, které se čepuje na statku Slunečná, vědělo jen 6 finalistů.

Nápověda pro finále 10. května

Už minule jsme Vás informovali, že i v online finále 3. května je hlavní cenou 10, tentokrát motorových sekaček. Navíc jsme vám prozradili, kde najdete odpověď na jednu z finálových otázek.  Nápověda na odpověď 3 otázky, která bude v dalším online finále 10. května je z filmu Příliš osobní známost. Film najdete ve videopůjčovně na www.iprima.cz  a sledujte jaký dárek přinese Natálie své tchýni.

Věříme, že nápověda vám pomůže, protože v online finále 10. května soutěžíme o 10 výkonných O2 Smart Boxů s inteligentní wifi 6 a funkcemi pro chytrou domácnost. V dalším online finále, které se uskuteční 17. května soutěžíme o 10 balíčků produktů od Osmanyho Laffity. Každý balíček, jehož hodnota je 10 tisíc korun, obsahuje 2 pánské a 2 dámské parfémy a další skvělou  kosmetiku

Zajímavé ceny v bonusových minihrách

Ceny jsou ale zajímavé i v Bonusových mini hrách. Kromě tisícikorunových voucherů od Čedoku, ocenily především ženy možnost slev  na kabelky, batůžky, peněženky anebo výhru sady na domácí modeláž nehtů. Pro milovníky seriálů jsme zase připravili vouchery na předpremiéry Slunečné, Sestřiček, Poldy nebo Einsteina s možností sledovat vše zdarma a bez reklam.

A tento týden můžete v bonusových minihrách vyhrát sadu saténového povlečení. Další novinky a tipy, kdy zhruba se v televizním vysílání objeví Zlaté žetony najdete na webu www.primatrefa.cz  i na facebookovém profilu.

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS.

Související
Populární