Video

Kdo vyhrál ve čtvrtém online finále Prima Trefa? Podívejte se na to ve videu!

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem

Nová vědomostní kvízová soutěž Prima Trefa má za sebou čtvrté kolo i čtvrté online finále, v němž se soutěžilo o skvělé výhry. Jak byli neúspěšnější soutěžící s výhrami spokojeni?

Čtvrté online finále Prima Trefa

V kvízové hře Prima Trefa vyhrávají jen ti nejlepší, kteří se v lítém konkurenčním boji dokážou probojovat nejdále. A že je konkurence opravdu velká! Ve čtvrtém kole Prima Trefy se utkaly na poli vědomostí přes 2 tisíce soutěžících, v samotném online se proti sobě postavili ti nejlepší. A hned na první otázce ze světa zvířat ztroskotala polovina hráčů. Soutěžící se v nelítostném boji drželi dlouho a  ke dvanácté otázce došlo něco málo přes 40 soutěžících.

Finále je bohužel nekompromisní – špatná odpověď znamená vyhazov a konec šancí na to vyhrát hlavní výhru. Devatenáctá otázka tak určila posledních 9 výherců. Ve čtvrtém online finále Prima Trefa se hrálo o herní monitor od společnosti Samsung.

Zvítězit v online finále Prima Trefa zkrátka není nic jednoduchého. Právě proto moc gratulujeme výhercům!

Výherci budou v nejbližších dnech kontaktování ohledně možnosti předání výhry. Výhry budou předány nejpozději do 60 dnů.

Stahujte aplikaci Prima Trefa pro iOS.

Stahujte aplikaci Prima Trefa pro Android.

Související
Populární