Novinky

Kdo vyhrál v prvním online finále Prima Trefa? Podívejte se na to ve videu!

Autor: red Vytvořeno před 3 měsíci

Nová vědomostní kvízová soutěž Prima Trefa má za sebou hotové první kolo i první velké online finále, v němž se soutěžilo o skvělé výhry. Jak byli neúspěšnější soutěžící s výhrami spokojeni?

První velké online finále Prima Trefa

V kvízové hře Prima Trefa vyhrávají jen ti nejlepší, kteří se v lítém konkurenčním boji dokážou probojovat nejdále. A že je konkurence opravdu velká! V prvním kole Prima Trefy se utkaly na poli vědomostí tisíce soutěžících, v samotném online se proti sobě postavili ti nejlepší. A hned na první otázce jich 161 vypadlo. Záludná byla i šestá otázka. Jak zněla? Soutěžící museli uhádnout, jak často chodí lenochod na velkou…

Finále je bohužel nekompromisní – špatná odpověď znamená vyhazov a konec šancí na to vyhrát hlavní výhru. V prvním online finále Prima Trefa se hrálo o luxusní automatický kávovar Philips LatteGo.

Výherci z 1. online finále, kteří vyhráli kávovar Philips:

  • Nikol z Plzně
  • Monika z Prahy
  • Miroslava z Klatov
  • Lubomír z Jablonce
  • Marian z Karlových Varů

První kolo Prima Trefa už své vítěze má, v pondělí 30. listopadu ale proběhlo další, v pořadí druhé finále Prima Trefa, v němž se hrálo o vouchery v hodnotě 10 000 Kč pro nákup v prodejnách Datart. A právě teď se můžete kvalifikovat do finále třetího kola, které proběhne 14. prosince. Jak? Je to snadné. Pro začátek si stáhněte aplikaci Prima Trefa:

Stahujte aplikaci Prima Trefa pro iOS.

Stahujte aplikaci Prima Trefa pro Android.

Související
Populární