Novinky

Kde vzít žetony Prima Trefa? Sledujte pozorně televizní vysílání

Autor: red Vytvořeno před 6 měsíci

Základem hry Prima Trefa je „chytání“ žetonů v televizním vysílání. V jeho rámci se žetony nahodile objevují a vy máte jedinečnou šanci si je lapit. Navíc vám pravidelně radíme, kdy zhruba můžete žetony na obrazovce zahlédnout.

Jak se Prima Trefa hraje?

Ještě, než začnete sledovat televizi v domnění, že si chytíte svůj žeton, si stáhněte aplikaci. Přesný návod najdete v tomto článku, kde se dozvíte, jak si stáhnout aplikaci Prima Trefa pro iOS nebo Prima Trefa pro Android. Jakmile si ji nainstalujete, můžete se pustit do hry.

Stačí bedlivě sledovat vysílání stanic skupiny Prima a v momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton, začít soutěžit v mobilu.

Principem je sbírat zlaté žetony, díky kterým se můžete probojovat do online finále. Zlaté žetony vám přinesou správné odpovědi na kvízové otázky v aplikaci. Čtyři správné odpovědi znamenají 1 zlatý žeton.

Čím více a čím rychleji zlaté žetony získáte, tím lépe

Pro účast v online finále potřebujete získat 3 až 15 žetonů. V prvním online finále se v souboji na život a na smrt, nebo spíše na postup a vyhazov ze soutěže, utká dva tisíce nejlepších soutěžících. Protože je počet těch, kdo se kvalifikují, omezený, máme pro vás tajnou informaci - pořadí se primárně určuje podle počtu získaných zlatých žetonů, a následně podle počtu správně zodpovězených otázek.

Nezapomeňte, že extra zlaté žetony můžete získat také přímo v aplikaci, a to každý den jeden.

Související
Populární