Výhry

Jedinečná šance: Soutěžíme až o 15 konzolí Nintendo Switch Lite a hru k tomu!

Autor: red Vytvořeno před 3 měsíci
Prima Trefa - výhra

Prima Trefa - výhra

Pro všechny milovníky videoher jsme v tomto kole hry Prima Trefa připravili skvělé výhry v mimořádném počtu kusů! Soutěžte až o 15 kapesních herních konzolí Nintendo Switch Lite a k tomu oblíbenou hru Animal Crossing: New Horizons. Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa, sledujte vysílání televize Prima a odpovídejte na kvízové otázky. Online finále aktuálního kola proběhne v pondělí 25. ledna v podvečer.

Nintendo Switch Lite – nejlepší hraní v handheld módu! Japonský herní gigant Nintendo vyslyšel volání hráčů ze všech koutů světa a vytvořil čistokrevnou handheldovou konzoli. Nintendo Switch Lite je menší bratříček veleúspěšné konzole Nintendo Switch. Díky tomu si zahrajete úplně stejné hry, ale již nemůžete konzoli připojit k TV nebo si odpojit boční joycony.

Konzole Nintendo Switch Lite se vám snadno vejde do kapsy. Její rozměry jsou totiž jen 208 × 91 × 14 mm při hmotnosti 297 gramů. Disponuje pevnými herními ovladači na bočních stranách vedle displeje. Potěší přítomnost klasického d-padu na levé straně. Na tomto novém zařízení můžete hrát všechny dostupné hry z rozrůstající se knihovny Nintendo Switch. Vybrané hry je však nutné ovládat samostatně prodávanými joycony.

Baterie vydrží až sedm hodin, ale doba do vybití se samozřejmě liší na aktuální zatížení konzole. V náročných hrách klesá výdrž Nintendo Switch Lite na úroveň zhruba tří hodin. Systém disponuje 32GB vnitřní paměti, ze které je část vyhrazena pro software samotné konzole. Uživatelé mohou úložiště Switch Lite snadno rozšířit použitím paměťových karet microSDHC nebo microSDXC.

Součástí výhry je i hra Animal Crossings: New Horizons, ve které si můžete upravit svou postavičku i domov a ozdobit krajinu při vytváření svého vlastního ráje na opuštěném ostrově. Na ostrově může být až osm hráčů: čtyři obyvatelé stejného ostrova mohou hrát společně na jednom zařízení Nintendo Switch a až 8 přes online multiplayer.

Související
Populární