Video

Jaké bylo finále a co vás čeká v dalších kolech?

Autor: red Vytvořeno před 1 měsícem

V pondělí 3. května soutěžilo v online finále celkem 3802 soutěžících o 10 motorových sekaček. Úspěch nakonec slavilo 8 finalistů. Jejich radost, ale i to, co pro ně bylo ve finále nejtěžší, uvidíte v novém pořadu Prima Trefa. Ve videu se mimo jiné dozvíte informace o tom, o co soutěžíme 10. května a jaké máme připraveny hlavní ceny pro finále 17. května.

V online finále Prima trefy 3. května 705 soutěžících neznalo odpověď na to, v kolik hodin začínají na Primě Hlavní zprávy. Na 3. otázce vyhořelo 834 finalistů i přesto, že jsme všem odpověď prozradili dopředu formou tipů na scénku z filmu, kde se odpověď objeví!

Nejvíce soutěžících (přesně 1296) ale skončilo na čtvrté otázce. Ta se týkala slavného potížisty Čuřila z klasické filmové komedie z roku 1938 Škola základ života. 32 finalistů se nakonec propracovalo k 16. otázce. To, že je David Litvák je šéfautorem a autorem námětu seriálu Sestřičky Modrý kód, vědělo 8 soutěžících.

Průběh online finále 3. května

  • počet finalistů 3802, počet otázek 30
  • po 1. otázce skončilo 705 finalistů
  • na 4. otázce z filmu Škola základ života vypadlo 1296 finalistů
  • k 16. otázce se propracovalo 32 finalistů
  • zvítězilo 8 účastníků online finále

O co soutěžíme v online finále 10. května

V online finále 10. května soutěžíme o 10 výkonných O2 Smart Boxů s inteligentní wifi. Nápověda na odpověď 3. otázky, která bude v dalším online finále 10. května je z filmu Příliš osobní známost. Film najdete ve videopůjčovně na www.iprima.cz. Sledujte, jaký dárek přinese Natálie své tchýni.

pro získání dalších Zlatých žetonů k postupu do online finále 17. května, ve kterém soutěžíme o 10 hodnotných balíčků skvělé kosmetiky od Osmanyho Laffity, se vám možná bude hodit pár zajímavostí od našich moderátorů.

Co prozradili moderátoři

Natálie Halouzková prozradí, že plastická chirurgie byl jako samostatný věděcký obor poprvé uznán v Československu. Roman Šebrle připomene, kdo jako první člověk na světě překonal v desetiboji bájnou hranici 9 000 bodů. To, že Česko je nejateističtější země v Evropě, se dozvíte od Libora Boučka a Jan Šťastný napoví například tím, že nejstarší získaná DNA je z mamuta.

“Pokud ve Švýcarsku vlastníte pouze jedno morče, tak je to považiváno za týrání zvířat,” diví se Láďa Hruška. A Josef Vrtal připomíná, že kromě bezpočtu jiných zajímavostí se v Prima Trefě dozvíte například i to, že Kopřivnická Tatra je druhou nejstarší a dodnes existující automobilkou na světě.

Skvělé ceny v bonusových minihrách

Určitě už víte, že skvělé ceny máme i v bonusových minihrách. Minulý týden to byly například sady saténového povlečení, slevy na kabelky, batůžky, peněženky anebo sady na domácí modeláž nehtů. Tento týden můžete kromě jiných cen získat například chytré krmítko s kamerou pro vaše domácí mazlíčky.

Další novinky a tipy, kdy zhruba se v televizním vysílání objeví Zlaté i speciální žetony najdete na webu www.primatrefa.cz  i na facebookovém profilu Prima Trefa.

Související
Populární