Jak hrát

Jak se zapojit do hry Prima Trefa? Podívejte se na detailní návod ve videu

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem

Podívejte se na přesný videonávod, jak se zapojit do kvízové hry v aplikaci Prima Trefa.

JAK SE DO HRY ZAPOJIT?

1) stáhněte si aplikaci Prima Trefa a zaregistrujte se

  • Stahujte aplikaci zdarma Prima Trefa pro Android 
    (ve vyhledávači Google Play zadávejte název aplikace Prima Trefa)

2) sledujte vysílání stanic skupiny Prima

3) v momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton s časovým odpočtem, otevřete záložku Hra v mobilní aplikaci Prima Trefa a pod rotujícím žetonem potvrďte tlačítko Spusť hru

4) odpovídejte na kvízové otázky, získávejte žetony pro účast v Online finále a vyhrajte hodnotné ceny

Prima Trefa Žeton ve vysílání

Prima Trefa Žeton ve vysílání

JAK HRA PROBÍHÁ?

Stačí, aby si divák aplikaci stáhl, sledoval televizní vysílání stanic skupiny Prima a v momentě, kdy ve vysílání uvidí zlatý žeton, začal soutěžit v mobilu. Správnými odpověďmi na kvízové otázky získává hráč zlaté žetony. Cílem je získat nejvyšší možný počet žetonů, které mu pak umožní zúčastnit se „online finále“ pořadu. V něm se pravidelně soutěží o atraktivní ceny.

Televize Prima vždy v pondělí odvysílá minipořad Prima Trefa, ve kterém diváci uvidí záznam „online finále“ z mobilní aplikace, předání výhry výherci i rady a tipy, jak hrát a vyhrát. Kromě televizních žetonů můžou hráči chytat i extra žetony přímo v aplikaci, stačí správně odpovědět na čtyři kvízové otázky. Každý hráč může denně chytit jeden extra žeton. Ať už diváci odpoví při chytání televizních či extra žetonů špatně, nebo správně, čeká je na konci bonusová minihra, ve které si můžou vytočit hodnotné ceny, poukazy, slevy a další výhody.

Související
Populární