Video

Jak probíhalo online finále Prima Trefa 1. a 8. listopadu?

Autor: red Vytvořeno před 10 měsíci

V online finále 1. listopadu čekalo na soutěžící 10 voucherů v celkové hodnotě 100 000 korun na nákup designových svítidel EGLO. Ve druhém finále, které se uskutečnilo 8. listopadu, byly pro finalisty připraveny vouchery také za celkem 100 000 korun, tentokrát ovšem na nákup v e-shopu atranet.cz.

Online finále Prima Trefa 1. listopadu

To, že Arnoštek z filmu Kouř, to roztáčel na hit „Je to fajn!“, což byla hned 2. otázka, vědělo z celkového počtu 2003 finalistů jen 966 soutěžících. Na 8. otázce potrápila finalisty „jitrnice, jakou svět neviděl“ z pohádky Obušku, z pytle ven! a v soutěži pokračovalo pouze 255 finalistů. Po 18. otázce jen 8 soutěžících, a tedy i vítězů finále, vědělo, že písničku ve znělce pořadu LIKE HOUSE nazpíval Justin Timberlake.

Online finále Prima Trefa 8. listopadu

Finále jednoznačně rozhodl pořad Farmář hledá ženu. Hned po 2. otázce „Kolik farmářů nebo farmářek je v medailonkovém díle pořadu Farmář hledá ženu z roku 2021?“ vypadlo 1912 finalistů. Po otázkách z pohádek, seriálů a filmových hláškách čekala na soutěžící 19. otázka. To, že Pavel Pollreich byl jeden z farmářů z prvního dílu Farmář hledá ženu, odvysílaného v roce 2021, věděl jen jeden z finalistů.

Stahujte aplikaci zdarma

Mobilní aplikace Prima Trefa přináší jedinečné propojení TV a mobilní kvízové hry, kterou vás provází oblíbené tváře televize Prima.

Související
Populární