Video

Finále rozhodnul Vrtal a jeho dcery

Autor: red Vytvořeno před 5 měsíci

V online finále Prima Trefa 6. prosince na vítěze čekalo 10 balíčků produktů Manufaktura za celkem 100 tisíc korun. Ve finále 13. prosince se finalisté mohli těšit na roční balení produktu FlexiMed ke každému z 10 voucherů v celkové hodnotě 50 000 Kč.

Finále, kterého se zúčastnilo 2560 soutěžících, začalo být dramatické u čtvrté otázky. To, že rmut je hmota, která vzniká rozemletím vinných hroznů  věděla zhruba  polovina soutěžících. To, že Moskvou protéká skutečně řeka Moskva, což byla 7 otázka, vědělo jen 366 finalistů.

Fotr na tripu rozhodl finále Prima Trefa

11 soutěžících se nakonec  propracovalo k 22 otázce. To, že Pepa Vrtal se svými dcerami v pořadu Fotr na tripu  nezavítal do Uruguaye vědělo nakonec jen 7 soutěžících a ti získali 7 balíčku produktů Manufaktura.

Bav se a vyhrávej každý den

Slevy na na vířivky, infrasauny, kosmetiku, trampolínu a na bezpočet jiných produktů včetně předplatného časopisu Prima Fresh a Prima Zoom. Nejen to můžete vyhrávat každý den v bonusových minihrách díky tomu, že si zdarma do mobilu stáhnete aplikaci Prima Trefa. A díky sbírání zlatých žetonů, které se objevují v televizním vysílání, můžete postoupit až do finále.

Stahujte aplikaci zdarma

Mobilní aplikace Prima Trefa přináší jedinečné propojení TV a mobilní kvízové hry, kterou vás provází oblíbené tváře televize Prima.

Související
Populární