Novinky

Finále Prima Trefa rozhodli Arnoštek, jitrnice a Justin Timberlake

Autor: red Vytvořeno před 10 měsíci

Do online finále z 1. listopadu výrazně zasáhla druhá otázka, týkají se filmu Kouř. Po osmé otázce ze slavné pohádky „Obušku, z pytle ven!“ pokračovalo ve finále jen 255 soutěžících. Nakonec se 13 z nich se propracovalo k 19. otázce, a jen 8 z nich vědělo, kdo nazpíval písničku, která se objevila ve znělce pořadu LIKE HOUSE.

To, že legendární Arnoštek z filmu Kouř, to roztáčel na hit „Je to fajn!“, vědělo z celkově 2509 finalistů jen 966 soutěžících. Ti se přes otázky týkající se knih, chemie i seriálu Slunečná propracovali na 8. otázku. Ta zněla: „Jitrnice, jakou svět neviděl“ se objevila v klasické pohádce? Správnou odpověď, že se jedná o pohádku „Obušku, z pytle ven!“ vědělo jen 255 soutěžících.

Justin Timberlake rozhodl o vítězích

Devatenáct z nich nakonec postoupilo k 17. otázce. To, že kolem Rožmberka a klášteru Zlatá koruna protéká Vltava vědělo 13 účastníků finále. Pro ty byla rozhodující 18 otázka, která se týkala znělky pořadu LIKE HOUSE. To, že písničku, která byla ve znělce pořadu, nazpíval Justin Timberlake vědělo 8 soutěžících. Ti se stali vítězi pondělního online finále a rozebrali si vouchery na nákup designových svítidel v celkové hodnotě 80 000 Kč.

Finálové ceny opět za 100 tisíc a další bonusové výhry

I v dalším finále, které se uskuteční 8. listopadu, hrajeme o skvělé ceny, tentokrát o deset voucherů v celkové hodnotě 100 000 Kč na nákup kuchyňského vybavení v e-shopu atranet.cz. V banku „bonusových miniher“, o které můžete hrát kdykoliv, a je jedno, jestli zlatý žeton získáte, nebo ne, jsou navíc Zlaté mince České mincovny, luxusní povlečení Brotex, další slevy na nákup produktů firmy Vuch, Domo-Elektro. Potěší slevy i na nákup oblečení z e-shopu dedoles.cz nebo 30% sleva na nákup předplatného časopisů Prima FRESH a Prima ZOOM.

Bav se a vyhraj každý den

Díky tomu, že si ZDARMA stáhnete aplikaci Prima Trefa, můžete hrát každý den o hodnotné ceny. A při odpovědích na kvízové otázky si navíc osvěžit své znalosti. Díky sbírání zlatých žetonů, které se objevují v televizním vysílání, můžete postoupit až do finále. Mobilní aplikace Prima Trefa tak přináší jedinečné propojení TV a mobilní kvízové hry, kterou vás provázejí oblíbené tváře televize Prima.

Průběh finále v pondělí 1. listopadu

  • Do finále se kvalifikovalo 4958 soutěžících, počet „přihlášených“ finalistů 2509, celkový počet otázek 30.
  • Po 2. otázce „Legendární Arnoštek z filmu Kouř to roztáčel na hit: Je to fajn“ vypadlo 1037 finalistů.
  • Po 8. otázce, ve které pohádce se objevila věta: „Jitrnice, jakou svět neviděl.“ A správné odpovědi, že se jedná o pohádku „Obušku, z pytle ven!“ pokračovalo 255 finalistů.
  • Po 17. otázce „Jaká řeka protéká kolem Rožmberka a klášteru Zlatá koruna?“, kdy správná odpověď byla „Vltava“, pokračovalo 13 finalistů.
  • To, že písničku, která byla ve znělce pořadu LIKE HOUSE, nazpíval Justin Timberlake, vědělo 8 soutěžících – a ti se stali vítězi online finále
Související
Populární