Video

Finále i ceny za statisíce lámou rekordy

Autor: red Vytvořeno před 3 měsíci

Dramatické finále lámající rekordy. Tak by se dalo popsat pondělí 17. května, kdy o 10 balení luxusní kosmetiky soutěžilo 3881 finalistů, což je v rámci účasti ve finále dosavadní rekord. Rekordní jsou i finálové ceny. 24. května se soutěžilo o Zlaté mince v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Dalších až 100 000 Kč čeká na finalisty v pondělí 31. května.

V online finále ze 17. května z úvodních 3881 finalistů pokračovalo po šesté otázce, která se týkala filmu Kulový blesk, už jen 894 finalistů. Drama skončilo až po 25. otázce a z výhry balíčků luxusní kosmetiky se radovalo 10 finalistů.

Speciální žetony i ceny pro hokejové fandy

Protože je MS v hokeji, připravili jsme speciální TV žetony a otázky pro hokejové fandy. Ty určitě potěší i fakt, že v bonusových minihrách mohou získat skvělé hokejky ODIN od českého výrobce. V novém dílu pořadu představujeme také Petra Švancaru, který načetl nejen otázky týkající se hokeje, ale také další “sadu” soutěžních otázek k připravovanému fotbalovému Euru 2021.

Dalších 100 000 Kč připraveno na 31. května

V nové sezóně Prima Trefy jsme rozdali ceny už za statisíce korun a ani v dalších online finále to nebude jinak. Ve finále, které se uskutečnilo 24. května, bylo pro finalisty připraveno 40 Zlatých mincí v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Pro online finále, které se uskuteční 31. května, je pro až deset finalistů připraveno celkově 100 000 korun. Ty si mohou vítězové vsadit, okamžitě vybrat v hotovosti anebo nechat převést na svůj bankovní účet. Další novinky a tipy, kdy zhruba se v televizním vysílání objeví Zlaté i speciální žetony, najdete na našem webu Prima Trefa i na facebookovém profilu Prima Trefa!

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS.

Související
Populární