Novinky

FAQ

Autor: red Vytvořeno před 3 měsíci
FAQ

FAQ

Co je Prima Trefa?

Prima Trefa je jedinečný soutěžní pořad propojující televizní program s mobilní aplikací. V aplikaci Prima Trefa odpovídáte na otázky nejen ze světa oblíbených pořadů a hvězd televize Prima. Za správné odpovědi získáváte zlaté žetony, díky kterým můžete vyhrávat celou řadu atraktivních cen.

Jak se můžu do Prima Trefy zapojit?

Stačí si stáhnout aplikaci, sledovat televizní vysílání stanic skupiny Prima a v momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton, začít soutěžit v mobilu. Navíc můžete každý den hrát o extra zlatý žeton přímo v mobilní aplikaci.

Kdy bude Prima Trefa spuštěna a jak dlouho poběží?

Aplikaci Prima Trefa bude možné stahovat od středy 11. listopadu, kdy se také začnou objevovat zlaté žetony ve vysílání televize Prima. O extra zlaté žetony pak můžete hrát i přímo v samotné aplikaci.

Jaký je herní systém Prima Trefy?

Správnými odpověďmi na kvízové otázky získáváte zlaté žetony. Čtyři správné odpovědi = 1 zlatý žeton. Vaším cílem je získat minimálně 3 a maximálně 15 zlatých žetonů v průběhu základního kola (končí vždy v neděli). Úvodní základní kolo soutěže bude trvat 12 dní. Další kola budou týdenní.

Získané žetony vám umožní zúčastnit se „online finále“ pořadu o atraktivní ceny. O účasti v online finále budete informováni prostřednictvím notifikace přímo v aplikaci. Online finále pořadu bude probíhat vždy v pondělí v podvečer.

Kromě televizních žetonů můžete získávat i extra zlaté žetony přímo v aplikaci. Každý hráč může denně chytit jeden extra zlatý žeton a má k tomu neomezený počet pokusů. Na konci každé hry o žeton na vás čeká bonusová minihra s celou řadou zajímavých výher, poukazů, slev a dalších výhod.

Bonusovou minihru může hrát každý soutěžící o TV nebo extra zlatý žeton, bez ohledu na to, jestli zlatý žeton získal, či nikoli. Kompletní pravidla, jak hrát Prima Trefu, naleznete v aplikaci Prima Trefa, v menu aplikace v sekci Herní řád a Vyhlášení soutěže. Herní řád a Vyhlášení soutěže jsou dostupná také na webu zde: https://trefa.iprima.cz/novinky

Získal/a jsem maximální počet žetonů v daném kole a co dál?

Pokud jste získali maximální počet žetonů (v TV či Extra hře) ve vyhlášeném soutěžním kole (pro první kolo jde o 15 žetonů), v aplikaci se zobrazí informace o dosažení maximálního počtu žetonů a v daném kole již hrát nemůžete. Nové žetony můžete opět sbírat v novém hracím kole, které bude spuštěné vždy v pondělí po odehrání Online finále.

V aplikace zjistíte počet získaných žetonů ve svém profilu.

Je Prima Trefa kromě zlatých žetonů ještě nějak propojena s televizním vysíláním?

Televize Prima vždy v pondělí odvysílá minipořad Prima Trefa, ve kterém uvidíte záznam „online finále“ z mobilní aplikace, předání výhry výhercům i rady a tipy, jak soutěžit o další zlaté žetony.

Které tváře se do projektu zapojily a jakým způsobem?

Herní aplikací vás provedou oblíbené tváře televize Prima Eva Perkausová, Libor Bouček, Jakub Kotek, dále Jan Šťastný, Eva Burešová ze seriálu Slunečná nebo Natálie Halouzková ze seriálu Sestřičky. Tváře k vám promlouvají, pokládají vám otázky a reagují na vaše špatné nebo správné odpovědi.

Na kterých platformách bude aplikace fungovat?

Aplikaci si můžete stáhnout na svůj chytrý telefon s operačními systémy iOS a Android, k dispozici tedy bude v mobilních obchodech App Store a Google Play pod názvem Prima Trefa.

Jde hrát na všech typech telefonů?

Hru můžete hrát na mobilních telefonech se systémem iOS 6 a vyšší a Android verze 7 a vyšší s RAM pamětí vyšší než 2 GB. V opačném případě aplikace nebude kompatibilní s vaším zařízením a nepůjde ji stáhnout. Informaci o velikosti RAM paměti najdete v nastavení vašeho telefonu.

Proč není aplikace dostupná na všech telefonech se systémem Android?

Prima Trefa je unikátní aplikací, která přináší inovativní herní systém. Aby byl uživatelský zážitek kvalitní a hra proběhla bez technických problémů, je třeba aby mobilní zařízení disponovala více než 2 GB RAM paměti a jejich operační systém byl aktualizován na Android 7 a vyšší.

Můžu hru hrát i v PC nebo na tabletu?

Aplikace je dostupná pouze na mobilních telefonech.

Kolik stojí aplikace?

Aplikace je zdarma.

Bude aplikace fungovat i v jiných zemích?

Aplikace je dostupná pouze pro uživatele v České republice.

Kde zjistím, kde a kdy se dají chytit žetony?

Sledujte vysílání televize Prima a tematických kanálů. Také sledujte sociální sítě televize Prima (facebook.com/PrimaTrefa; instagram.com/PrimaTrefa), na kterých se může objevit informace o tom, kde se ukáže příští zlatý žeton.

Kde se dozvím, že jsem vyhrál?

O vítězství se dozvíte ihned v rámci aktuální hry, kterou hrajete. V základní hře na konci moderátor ohlásí získání, nebo nezískání zlatého žetonu. V online finále se vám pak objeví symbol truhly.

Jak mě budete kontaktovat v případě výhry?

Informaci o tom, jak uplatnit slevový kupón, najdete v aplikaci po rozkliknutí konkrétního kupónu v sekci Výhry. V případě, že jste vyhrál/a hmotný produkt, budeme vás kontaktovat po skončení daného soutěžního kola prostřednictvím zprávy v aplikaci.

Vyhrál/a jsem slevový kupón na konkrétní výrobek, který ale není u prodejce dostupný. Co mám dělat?

Pokud se stane, že výrobek není momentálně na skladě, velmi nás to mrzí. Distribuce jednotlivých výrobků může být aktuálně ovlivněna situací v souvislosti s covidem-19. Zkuste prosím kupón uplatnit později. V případě, že by se produkt v e-shopu neobjevil do konce roku, rádi vám platnost kupónu prodloužíme. Stačí, když se nám ozvete prostřednictvím kontaktního formuláře – https://www.iprima.cz/kontakty.

Přijdu účastí v Online finále o své žetony?

Soutěžícím, kteří se během základního kola kvalifikují do Online finále, se odečtou všechny žetony, které umožní účast ve finále bez ohledu na jejich účast. Soutěžícím, kteří se ve vyhlášeném kole nekvalifikovali, se žetony přenášení do nového kola. V nově vyhlášeném kole mohou opět všichni hráči získat maximální počet žetonů.

Jaké ceny budou ve finále?

Ve finále budou pestré a hodnotné ceny. V první vlně budeme hrát například o automatické kávovary Philips LatteGo. Aktuální přehled cen najdete zde: https://trefa.iprima.cz/vyhry.

Kolik lidí může být ve finále?

Ve finále mohou být maximálně dva tisíce uživatelů.

Kolik dotazů máte nahraných v aplikaci?

V aplikaci jsou nahrané stovky textových a dvě stovky video otázek.

Jak prověřujete správnost odpovědí?

Správnost každé odpovědi byla ověřena ze dvou různých zdrojů.

Co znamená hláška "Toto zařízení není kompatibilní"?

Zkontrolujte, zda vaše zařízení splňuje minimální požadavky pro instalaci hry. Hru můžete hrát na mobilních telefonech se systémem iOS 6 a vyšší a Android verze 7 a vyšší s RAM pamětí  vyšší než 2 GB. Informaci o velikosti RAM paměti najdete v nastavení vašeho telefonu.

Během registrace nebo přihlášení do aplikace se objeví chybová hláška „Nejde se přihlásit – ERROR“.

Je možné, že vám během registrace vypršela platnost ověřovacího kódu, který zasíláme e-mailem. Zároveň se, prosím, ujistěte, že je správně zadána vaše e-mailová adresa. Pokud jsou údaje správné a i přesto se vám nedaří přihlásit, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře (https://www.iprima.cz/kontakty) a uveďte e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci, typ vašeho telefonu a verzi operačního systému. Uděláme vše, co je v našich silách, abyste si mohli hru zahrát. Předem děkujeme a omlouváme se za komplikace.

Aplikace mi hlásí chybovou hlášku „The operation has timed-out”.

V tomto případě jde o problém s internetovým připojením. Zkontrolujte prosím své připojení k internetu. Zda není přetížené dalšími vašimi zařízeními nebo zda nemá dodavatel výpadek. Pokud problém i nadále přetrvává, mohlo dojít k přetížení herní sítě. Zkuste prosím hru o něco později.

Když si chci stáhnout aplikaci v obchodě Google Play, objevuje se mi hláška „aplikace není ve vaší zemi dostupná“.

Tento problém není na straně samotné aplikace, ale pravděpodobně je způsoben nesprávnou geolokací ze strany Google nebo vaším nastavením země v Google Play.
Zkontrolujte si nastavení země v Google Play: https://support.google.com/googleplay/.
Případně můžete kontaktovat Google podporu: https://support.google.com/.

Aplikaci jsem si stáhl, ale nefunguje.

Prověřte, zda máte aktualizovaný systém svého telefonu. Případně aplikaci odinstalujte a znovu nainstalujete. Také zkontrolujte své internetové připojení – wifi či mobilní data. Pokud vám aplikace stále nefunguje, dejte nám vědět prostřednictvím kontaktního formuláře – https://www.iprima.cz/kontakty.
V textu uveďte prosím přesný typ vašeho mobilního zařízení, e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci a operační systém.

Aplikace mi během hry padá a zasekává se.

V případě, že se aplikace neočekávaně zasekne nebo přestane fungovat, nabídne vám možnost poslat chybové hlášení vývojářům, kteří se chybou budou ihned zabývat. Také nám můžete dát vědět prostřednictvím kontaktního formuláře – https://www.iprima.cz/kontakty
V textu uveďte prosím přesný typ vašeho mobilního zařízení, e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci a operační systém.

Načítání otázek trvá příliš dlouho.

Hra se přizpůsobuje kvalitě vašeho internetového připojení. V případě, že máte rychlé připojení, aplikace spouští otázky formou videí. Pokud je vaše připojení pomalé, automaticky se otázky přepnou do textové podoby. Pokud máte s přehráváním otázek problém, aplikaci vypněte a zapněte, případně přeinstalujte. Také nám můžete dát vědět prostřednictvím kontaktního formuláře – https://www.iprima.cz/kontakty
V textu uveďte prosím přesný typ vašeho mobilního zařízení, e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci a operační systém.

Co se stane, když ztratím připojení a hra se přeruší?

V této situaci je nutné čekat na další žeton a zajistit si dobré připojení k internetu.

Aplikace vyhodnotila mou odpověď jako nesprávnou, ale byla správná.

Napište nám svůj konkrétní případ nebo problém prostřednictvím kontaktního formuláře – https://www.iprima.cz/kontakty

Mám zájem se s Prima Trefou obchodně propojit. Koho můžu kontaktovat?

V případě, že máte zájem o obchodní spolupráci s Prima Trefou, zašlete svůj dotaz na e-mail info@media-club.cz.

Související
Populární