Výherci

Další finále, další skvělé ceny a nové otázky i moderátoři

Autor: red Vytvořeno před 1 rokem

Další finále, další skvělé ceny a nové otázky i moderátoři

Dalšího online finále v pondělí 19. dubna se zúčastnilo 3 647 soutěžících, kteří tentokrát mohli vyhrát až 10 multifunkčních polévkovarů a k nim i 10 poukazů v hodnotě 5000Kč. Nakonec uspěli dva finalisté.

Domo-elektro

Domo-elektro

red

A jak finále probíhalo? 931 finalistů vyhořelo hned na první otázce, protože nevěděli, že slavná americká námořní základna na Kubě se jmenuje Guantánamo. Následovaly otázky ze seriálů Slunečná a Sestřičky. U desáté otázky, hlášky z filmu Pulp Fiction, jen 120 soutěžících vědělo, že film natočil Quentin Tarantino.

Průběh online finále v pondělí 19. dubna - celkový počet přihlášených 3 647 finalistů odpovídal na 30 soutěžních otázek

 • Počet finalistů po 1. otázce: 2 716
 • Počet finalistů po 5. otázce:    750
 • Počet finalistů po 10. otázce:  120
 • Počet finalistů po 18. otázce:    14
 • Vítězové finále po 19. otázce:     2

Prima Trefa: O jaké skvělé výhry se hraje v rámci soutěže od 27.4. do 3. 5. 2021?

Přes chytáky typu „Jak se nazývá vyhynulý americký chobotnatec podobný mamutovi?“ se k rozhodující devatenácté otázce probojovalo už jen čtrnáct finalistů. To, že známý DJ, který měl na stanici Prima COOL pořad nazvaný Starej versus mladí se jmenoval DJ UWA, věděli nakonec jen dva finalisté.

Další nové otázky i tváře

V Prima Trefě se nyní objeví i další soutěžní otázky z různých oblastí. „Věděli jste, že dříve se v ledním hokeji používal místo puku zmrzlý koňský trus?“ ptá se v pořadu Prima Trefa Roman Šebrle, který natočil otázky týkající se sportu. Jakub Kotek, kterému v aplikaci nejvíce sedí otázky z oblasti filmu a hudby, prozradí, že ani jeden ze členů Beatles neuměl noty. To, že nejmenší počítač na světě je menší než moucha, odhalí Libor Bouček, který si vzal pod křídla otázky ve stylu pořadu Máme rádi Česko. Jan Šťastný zase ví, že Leonardo da Vinci uměl psát i malovat oběma rukama. Josef Vrtal se zamyslí nad tím, jestli je Peugeot stále francouzským Mercedesem. A Pepa Libický zve v aplikaci Prima Trefa na další „libové otázky“.

Prima Trefa: natáčení

Prima Trefa: natáčení

red

Skvělé ceny ve finále i v Bonusových minihrách

Ano, ceny máme skvělé! A protože je jaro tady, v online finále Prima Trefy, které se uskuteční v pondělí 26. dubna, soutěžíme o deset akumulátorových sekaček. A podržte se. Na finále 3. května máme až pro deset vítězů motorovou sekačku!

Po každé, i neúspěšné hře můžete zkusit vyhrát skvělé ceny v Bonusových minihrách. Kromě zajímavých slev jsme udělali radost ženám. Ty mohly v Bonusové minihře Prima Trefy vyhrát sadu na modeláž nehtů. A máme další lákadla, která vám udělají radost, i když Zlatý žeton v danou chvíli nezískáte.

Některé z cen v Bonusových minihrách:

 • Voucher na originální 6litrový kanystr při nákupu sekačky Honda
 • Sada na modeláž nehtů Naninails a další slevy
 • 10% sleva na krmivo pro domácí mazlíčky Yoggies
 • 39Kč voucher na sledování předpremiéry seriálu na www.iprima.cz zcela zdarma

Prima Trefa: Předpremiéry zdarma

Prima Trefa: Předpremiéry zdarma

red

Časy TV žetonů a nápověda 3. otázky pro finále 3.5.2021

Právě v tomto květnovém finále bude 3. otázka z filmu Chlap na střídačku. Najdete ho ve videopůjčovně na www.iprima.cz a dávejte pozor na to, proč policie ve filmu zatkne Ivanu Chýlkovou. Další tipy, novinky a nápovědu, kdy zhruba se v televizním vysílání objeví Zlaté žetony, najdete na webu www.primatrefa.cz i na facebookovém profilu Prima Trefy.

Zajímají vás bližší informaci o tom, jak se zapojit do hry Prima Trefa? Připravili jsme si pro vás detailní návod

Slunečná, Sestřičky a další speciální žetony

A pokračujeme také v nasazování speciálních žetonů, které se zaměřují na otázky ze seriálů a pořadů na stanicích FTV Prima. Zlatý žeton, který se od úterý do pátku objeví ve vysílání hlavního kanálu TV Prima mezi osmou a půl desátou večer, spustí speciální hru ze seriálu Slunečná, Sestřičky nebo z pořadu Máme rádi Česko.

Prima Trefa: natáčení

Prima Trefa: natáčení

red

V úterý, ve čtvrtek a v sobotu se například objeví žetony na Vychytávky Ládi Hrušky. Žetony na Prima MAX se zase budou více specializovat na české a zahraniční filmy. Speciální žetony se objeví také na kanálech ZOOM, kde vás čeká Jan Šťastný. Sportovní otázky s Romanem Šebrlem si můžete chytit na hlavním kanále v úterý a v sobotu. Hobby s Pepou Libickým v pátek a neděli. A připravujeme žetony i pro Josefa Vrtala.

Prima Trefa: natáčení

Prima Trefa: natáčení

red

Zlaté žetony na hlavním kanálu TV Prima

Slunečná, Sestřičky, Máme rádi Česko

 • Zlatý žeton se objeví v úterý, ve středu, ve čtvrtek a v pátek od 20.00 do 21.30 hodin.
 • Otázky natočili Eva Burešová, Natálie Halouzková, Libor Bouček.

Vychytávky Ládi Hrušky

 • Zlatý žeton se objeví v úterý, ve čtvrtek a v sobotu.

Sportovní otázky s Romanem Šebrlem

 • Zlatý žeton se objeví v úterý a v sobotu.

Hobby s Pepou Libickým

 • Zlatý žeton se objeví v pátek a v neděli.

Zlaté žetony na dalších TV kanálech

 • Jana Šťastného najdete už žetonů Prima ZOOM
 • Jakub Kotek a jeho hudební témata na vás čekají u žetonů Prima COOL
 • Svoje znalosti z oblasti českých a zahraničních filmů si vyzkoušíte u žetonů na Prima MAX

Skvělý kvíz a super ceny každý den

Pokud i Vy chcete soutěžit o skvělé ceny, stačí si zdarma aktualizovat nebo nainstalovat mobilní aplikaci Prima Trefa do svého mobilu. A pak se už jen bavit, odpovídat na kvízové otázky, vyhrávat v Bonusových minihrách a sbírat Zlaté žetony, které Vás posunou do online finále Prima Trefy, které se koná pravidelně každé pondělí v 18.45.

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS

Související
Populární