Novinky

Chyťte si svůj žeton do kvízové hry Prima Trefa. Víme, kdy se objeví na obrazovce

Autor: red Vytvořeno před 7 měsíci
Prima Trefa, Libor Bouček

Prima Trefa, Libor Bouček

Na obrazovky televize Prima vletí ve středu 11. listopadu nová mobilní kvízová hra Prima Trefa. V ní sbírejte žetony, odpovídejte na kvízové otázky a vyhrajte skvělé výhry. V prvním kole na deset nejlepších hráčů čeká 10 automatických kávovarů Philips LatteGo. Máme pro vás pár tipů, jak polapit své první herní žetony, které můžete při troše štěstí proměnit na výhry.

Jak se Prima Trefa hraje?

Stáhněte si mobilní aplikaci Prima Trefa pro Android nebo Prima Trefa pro iOS a sledujte televizní vysílání stanic skupiny Prima. V momentě, kdy se ve vysílání objeví zlatý žeton, začněte v mobilní aplikaci soutěžit. Správnými odpověďmi na kvízové otázky získáte své zlaté žetony. Ti hráči, kteří získají v prvním kole ve dnech 11. – 23. listopadu 3 až 15 zlatých žetonů, postoupí do online finále Prima Trefa. To se uskuteční 23. listopadu, a právě v něm můžete soutěžit o atraktivní ceny.

My vám nyní dáme malou nápovědu, kdy v televizním vysílání můžete své první žetony lapit.

Kdy ve vysílání uvidíte Prima Trefa žetony?

  • Hlavní kanál Prima určitě sledujte dnešní Prostřeno! od 17:50 a nezapomeňte se pozorně dívat i na talkshow Show Jana Krause od 21:35.
  • Své štěstí můžete zkusit i na kanálu Prima COOL, tam dnes večer bedlivě sledujte pořady Simpsonovi od 19:15, Autosalon.tv od 20:15, Teorie velkého třesku: Rozloučení od 21:25 a Partička od 21:55.
  • Milovníci filmů mají šanci žetony zahlédnout na kanálu Prima MAX ve filmech Sherlock Holmes: Případ od Viktoriiných vodopádů (1/2) od 18:05 a Všichni to vědí od 20:00.
  • Také kanálem Prima ZOOM se pár žetonů prožene, a to v dokumentem Divoké příběhy (4) od 20:00.
Související
Populární